X
Ładowanie...

Tanie loty Madryt Piza

już od 147 zł
28 mar 04 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Piza

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Piza
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Eindhoven
03 kwi (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
09 kwi (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Eindhoven
03 kwi (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
11 kwi (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
15 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
22 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
15 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
23 maj (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
15 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
24 maj (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Madryt Piza

Przewodnik po lotach Madryt Piza

Czym jest bagaż podręczny?-informacje dla turystów

Orgaznizuejsz lot samolotem do Madryt - Piza i nie masz pojęcia czym się różni bagaż kabinowy od bagażu rejestrowanego? Niżej przedstawiamy kilka istotnych informacji dotyczących bagażu podręcznego. Bagaż kabinowy to rodzaj bagażu, który jest transportowany w kabinie pasażerskiej w miejscu do tego przeznaczonym. Każda linia lotnicza określa swoje regulacje dotyczące maksymalnych rozmiarów bagażu podręcznego oraz wysokość opłat za zabranie takiego bagażu. Warto przed wyjazdem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia wymogi dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dodatkowa cena za nadbagaż bywa bardzo wysoka.

Co można spakować do samolotu w bagażu kabinowym?

Przepisy dotyczące transportu różnego rodzaju akcesoriów mogą różnić się w zależności od linii lotniczych oraz Madryt - Piza, do którego podróżujemy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać usunięcia z bagażu podręcznego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Pakujemy tylko naprawdę potrzebne rzeczy, takie jak ubrania na zmianę, dokumenty oraz leki i akcesoria medyczne potrzebne pasażerowi w podróży. Do bagażu kabinowego można zabrać maksymalnie 1 l płynów w pudełkach do 100 ml. Dotyczy to m.in. żelu pod prysznic, płynu do płukania ust, płynnych balsamów do ciała, napojów, alkoholu. Jeżeli mamy gotówkę to również chowamy je do bagażu kabinowego. Spakowanie żywności oraz sprzętu elektronicznego w ramach bagażu podręcznego określają linie lotnicze w zależności od trasy lotu Madryt - Piza. W bagażu kabinowym nie mogą  znaleźć się przedmioty z ostrymi krawędziami, szczególnie takie, które mogą zostać użyte jako narzędzie ataku.

Kiedy zabrać w lot tylko bagaż kabinowy?

Głównie kiedy Twoja lot do Madryt - Piza nie jest długa. Kiedy lecisz tanimi liniami lub kiedy chcesz zmniejszyć koszty lotu. Warto mieć ze sobą wyłącznie bagaż podręczny jeśli Twój lot jest z przesiadkami, bo pozwoli zaoszczędzić czas podczas odpraw lotniskowych a w Madryt - Piza możesz kupić potrzebne rzeczy.