X
Ładowanie...

Tanie loty Madryt Shenzhen

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
03 lut 10 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Madryt Shenzhen

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Madryt Shenzhen

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Madryt Shenzhen

Przewodnik po lotach Madryt Shenzhen

Pierwszy lot samolotem – jak się do niego przygotować

To, najbardziej zastanawia nowicjuszy, to nie tylko sam lot, ale często po prostu lotnisko. Tłumy, zaabsorbowanie, nieznana sytuacja – to jest przecież trudne przeżycie. Podpowiadamy, czego można się spodziewać przed wylotem i w jaki sposób się do tego przygotować.

Nie bój się odprawy

Odprawa paszportowo-bagażowa nie jest taka przerażająca. Najważniejsze, by mieć przy sobie wszystkie dokumenty. Jeśli podróżujesz na terenie Unii Europejskiej, konieczny będzie tylko dowód osobisty. Wszystkie linie, nawet tanie loty Madryt - Shenzhen, uznają bilety elektroniczne. Nie musisz nic wydrukować, potrzebne jest tylko numer potwierdzenia rezerwacji.

W czasie odprawy prześwietlony zostanie twój plecak, twoje dokumenty i wreszcie ty sam. Obsługa może poprosić cię o ściągnięcie paska do spodni i butów. Wyłóż do kosza znajdującego się na taśmie wszelkie drobiazgi, noszone w kieszeni spodni, połóż tam również torbę, płaszcz lub chustę.

Sposób zapakowania bagażu do tanich lotów Madryt - Shenzhen

Tanie loty z reguły dają ci wnieść jedynie bagaż podręczny. Bez paniki – jest on wystarczająco przestronny, że na pewno się w nim zmieścisz. Jednakze należy wszystko przemyśleć tak, by bagaż błyskawicznie przeszedł kontrolę, a cała struktura dokładnie skręconych koszulek nie była zniszczona.

Na górze zapakuj wszystkie dokumenty – w końcu będziesz musiał je wyciągnąć w trakcie odprawy. Zapakuj wszystko tak, żeby pod ręką znajdowała się także kosmetyczka ze wszystkimi kosmetykami. Preparaty powinny być przelane do drogeryjnych buteleczek z plastiku. Tuż pod zapięciem walizki należy położyć także napoje. Jeżeli obsługa wycofa jeden z produktów, nie będzie trzeba rujnować sumiennie ułożonego bagażu. Aby tego uniknąć, wcześniej dowiedz się, jakie przedmioty możesz zabrać do środka w tanich lotach Madryt - Shenzhen.