X
Ładowanie...

Tanie loty Madryt salamanca

już od 86 zł
25 cze 02 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Hiszpania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Hiszpania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
24 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma de Mallorca
28 cze (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
24 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma de Mallorca
29 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
24 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma de Mallorca
01 lip (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
24 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma de Mallorca
02 lip (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
25 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma de Mallorca
28 cze (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Madryt salamanca

Przewodnik po lotach Madryt salamanca

Co sprawdzić przed wylotem Madryt - Salamanca? Krótki poradnik dla turystów

Wybierasz się w podróż Madryt - Salamanca, zanim wyruszysz warto przejrzeć kilka ważnych rzeczy i informacji, aby cała podróż przebiegła komfortowo a niespodziewane sytuacje nie zniszczyły pięknych wspomnień z Madryt - Salamanca. Aby Ci to ułatwić przygotowaliśmy ten niewielki poradnik.

Najważniejsze dokumenty, czyli o czym nie możesz zapomnieć!

Głównym dokumentem uprawniającym do podróżowania poza teren naszego kraju, jest paszport. Czasem wystarczy tylko dowód osobisty lub inny dokument zawierający Twoje imię i nazwisko. Niezbędny jest również bilet lotniczy. Dlatego przed lotem zaleca się odpowiednio wcześniej sprawdzić do kiedy ważne są dokumenty, aby uniknąć nieprzyjemnej niespodzianki w trakcie odprawy oraz czy informacje na bilecie są takie same z dokumentem, którego użyłeś do rezerwacji lotu. W zależności od wybranej trasy Madryt - Salamanca upewnij się, czy nie potrzebujesz innych dokumentów obligatoryjnych do uzyskania zgody na pobyt i poruszanie się po kraju docelowym. Zazwyczaj mowa tu, o takich dokumentach jak wiza tranzytowa, aktualne szczepienie przeciwko chorobom przenoszonym przez moskity lub inne owady, ubezpieczenie podróżne. Pamiętaj, że obowiązek załatwienia tych formalności zawsze leży w gestii pasażera. Zasady wjazdu do poszczególnych państw znajdują się na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Jeśli zamierzasz lecieć z niemowlakiem dla niego również musisz mieć przy sobie obowiązkowe dokumenty, w tym zgoda drugiego opiekuna, w przypadku podróży w pojedynkę. Zanim pojedziesz na lotnisko przeczytaj, o której godzinie linie lotnicze przewidział odprawę biletowo-bagażową. W przypadku odprawy na lotnisku po otrzymaniu karty pokładowej oraz kwitu bagażowego koniecznie sprawdź czy dane, które są na nich wpisane zgadzają się ze stanem faktycznym. W praktyce oznacza to, że trzeba sprawdzić poprawność imienia i nazwiska, kod lotu, kierunek podróży, a w przypadku bagażu rejestrowanego czy na kwicie bagażowym również wszystko się zgadza. Jeśli wybrałeś odprawę online koniecznie sprawdź czy posiadasz wszystkie, odpowiednio zadrukowane karty pokładowe i kwit bagażowy.

Tańszy lot z przesiadką do Madryt - Salamanca- o czym warto pamiętać, przy wybraniu takiej opcji?

W zależności od miejsca, w którym znajduje się lotnisko przesiadkowe, czas w oczekiwaniu na przesiadkę przeznacz na zwiedzanie miasta, w którym mieści się Twój port transferowy. Miej na uwadze fakt , że wyjście z lotniska w oczekiwaniu na kolejny lot nie zawsze jest takie oczywiste. Czasem dane państwo wymaga wizy wjazdowej, tak zwanej tranzytowej, uprawniającej do przejazdu przez swój teren. Niektóre kraje nie wymagają tego dokumentu, ale oczekują przebywania na lotnisku krócej niż dobę i posiadania biletu z nazwą lotniska w Salamanca. Dlatego przed wylotem warto dokładnie zapoznać się z przepisami obowiązującymi w kraju transferowym. Zasady wjazdu do poszczególnych destynacji znajdują się na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ponadto zawsze sprawdzaj, czy informacje zawarte na karcie pokładowej zgadzają się z tym, co wyświetla tablica informacyjna na lotnisku. Pomoże Ci to uniknąć niemiłej niespodzianki.

Co jeszcze warto przeczytać lub poznać przed wyjazdem Madryt - Salamanca?

Oczywiście poza niezbędnymi formalnościami warto przeczytać regulamin operatora lotu, z usług którego korzystamy, dotyczącym przewozu bagażu, jak postepować w sytuacji,gdy Twoja torba zaginie lub ulegnie uszkodzeniu z winy przewoźnika lub co zrobić w przypadku odwołania lub opóźnienia samolotu. Ponadto zanim zaczniesz pakować torbę sprawdź jakie limity wagowo-wymiarowe narzucił przewoźnik w odniesieniu do bagażu kabinowego, jak również dla bagażu odprawianego oraz czego absolutnie nie możesz zabrać ze sobą. Jeśli na stronie przewoźnika nie znajdziesz odpowiedniej informacji, znajdziesz ją na stronie Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Jak już sprawdzisz wszystkie najistotniejsze informacje pozostaje tylko zatopić się w lekturze przewodnika, co warto obejrzeć, gdzie warto spróbować lokalnych specjałów kulinarnych i jakiej pogody spodziewać się na czas pobytu.

Zobacz jakie linie kursują na trasie Madryt - Salamanca: