X
Ładowanie...

Tanie loty Malaga Arrecife

już od 427 zł
28 lip 04 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Arrecife

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Arrecife
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
11 sty (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Arrecife
18 sty (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
10 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Arrecife
17 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
09 sty (czw)
Eurowings
Arrecife
19 sty (nie)
Eurowings
Berlin
09 sty (czw)
Eurowings
Arrecife
21 sty (wto)
Eurowings
Lot bezpośredni
Berlin
12 sty (nie)
Eurowings
Arrecife
19 sty (nie)
Eurowings
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Malaga Arrecife

Przewodnik po lotach Malaga Arrecife

Turystyczna polisa ubezpieczeniowa obejmująca bagaż – na co możesz liczyć?

Tanie loty Malaga - Lanzarote czy regularne linie lotnicze, to nie ma większego znaczenia. Zawsze obawiamy się, że z nadawanym bagażem może coś się wydarzyć. Jednak nie musisz obawiać się zniszczenia zabieranych rzeczy. Przecież standardowa polisa turystyczna dotyczy także bagażu. Sprawdź, na czym to polega.

Co wchodzi w skład ubezpieczenia turystycznego

Skład ubezpieczenia turystycznego dotyczący bagażu różni się. Wszystko dotyczy firmy ubezpieczeniowej. Niewielka część obejmuje polisą wyłącznie walizki nadane w luku bagażowym i bagaż podręczny. Pozostałe też dla przykładu przewożone zwykłe rzeczy pamiątki.

Ubezpieczenie bagażu może obejmować także inne rzeczy, które przewozi się w samolocie. Oznacza to również, że wózek inwalidzki albo wózek dla dziecka też jest objęty ubezpieczeniem.

Zasady działania ubezpieczenia turystycznego

Ubezpieczenie turystyczne na bagaż działa na kilka sposobów. Po pierwsze w momencie, jeżeli ten ulegnie zniszczeniu lub uszkodzeniu. Wtedy również masz możliwość odzyskać środki od tradycyjnych linii lotniczych lub tanich lotów Malaga - Lanzarote – to przewoźnik bierze odpowiedzialność za jakość wysłanych przez ciebie bagażów. Jeśli otrzymasz zwrot z polisy to będą zwyczajnie kolejne środki. Wysokość wypłacanej kwoty bywa związana z umową polisy i zawartą w niej kwotą.

Polisa funkcjonuje również w chwili, kiedy bagaż będzie opóźniony albo po prostu zginie na lotnisku. Jeżeli nie zostanie odnaleziony, dostaniesz pieniądze za utracone rzeczy. Wysokość otrzymanego świadczenia także jest uzależniona od kwoty ubezpieczenia. Linie lotnicze, zarówno tradycyjne, jak i tanie loty Malaga - Lanzarote, muszą wypłacić ci środki, które wydałeś na zakupienie rzeczy zastępczych, które umożliwią ci urlop.

Linie lotniecze

Obowiązkowo sprawdź, które linie lotnicze obsługują trasę Malaga - Lanzarote