X
Ładowanie...

Tanie loty Malaga Brno

już od 5516 zł
29 maj 05 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Brno

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Brno
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Aberdeen
30 lip (pon)
Brno
30 sie (czw)
Lufthansa
Aberdeen
30 lip (pon)
Brno
31 sie (pią)
Lufthansa
Aberdeen
30 lip (pon)
Brno
29 sie (śro)
Lufthansa
Aberdeen
29 lip (nie)
British Airways
Brno
31 sie (pią)
Lufthansa
Aberdeen
29 lip (nie)
Air France
Brno
30 sie (czw)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Malaga Brno

Przewodnik po lotach Malaga Brno

Pierwszy lot samolotem – jak się do niego przygotować

To, najbardziej przeraża osoby, które pierwszy raz lecą samolotem, to nie tylko sam lot, ale często po prostu port lotniczy. Tłok, hałas, inna sytuacja – to na pewno stresujące doświadczenie. Dowiedz się, czego można się obawiać podczas pierwszego lotu i jak się do tego przygotować.

Przygotuj się do odprawy

Odprawa nie jest wcale straszna. Najważniejsze, by mieć przy sobie wszelkie dokumenty. Jeżeli podróżujesz do krajów europejskich, niezbędny będzie jedynie dowód osobisty. Wszyscy przewoźnicy, nawet tanie loty Malaga - Brno, wydają bilety elektroniczne. Nie ma potrzeby nic drukować, potrzebujesz wyłącznie numer potwierdzenia rezerwacji.

W czasie odprawy obsługa sprawdzi twój bagaż podręczny, twoje dokumenty i na końcu ty sam. Obsługa lotniska czasami musi poprosić cię o zdjęcie paska do spodni i butów. Wyłóż do kosza znajdującego się przy taśmie wszelkie drobiazgi, które nosisz w kieszeniach, połóż tam również torbę, kurtkę lub szalik.

Sztuka zapakowania bagażu do tanich lotów Malaga - Brno

Tanie loty najczęściej dają ci wnieść tylko bagaż podręczny. Bez paniki – jest on tak pakowny, że na pewno się w nim pomieścisz. Jednakze warto każdą sprawę przemyśleć tak, by bagaż szybko został poddany kontroli, a skomplikowana wieża mocno zwiniętych koszulek nie została zburzona.

Na wierzchu zapakuj ważne dokumenty – niebawem będziesz musiał je zaprezentować w czasie kontroli. Postaraj się by pod ręką znalazła się również kosmetyczka z kosmrtykami. Preparaty powinny być przelane do plastikowych buteleczek. Tuż pod zapięciem bagażu trzeba umieścić także butelki z napojami. Jeśli obsługa samolotu nie pozwoli ci czegoś zabrać, nie będzie potrzeby niszczyć przemyślanie upakowanego bagażu. Aby tego uniknąć, przed wylotem dowiedz się, jakie przedmioty można wnosić na pokład w tanich lotach Malaga - Brno.