X
Ładowanie...

Tanie loty Malaga Ceuta

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
05 lut 12 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Malaga Ceuta

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Malaga Ceuta

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Malaga Ceuta

Przewodnik po lotach Malaga Ceuta

Mamy nadbagaż na lot Malaga - Ceuta?

Choć naprawdę się próbowaliśmy starać, to jednak nie dało nam się spakować do torby o wymiarach nałożonych przez linie lotnicze? W takich sytuacjach przewoźnicy mówią o nadbagażu oraz zaoferują odpowiednie sposoby, które oczywiście będą wiązały się z większą zapłatą. Ale, trzeba wiedzieć, co powinniśmy robić, jeśli mamy nadbagaż.

Jakie będą opłaty?

Jeżeli okazało się, że przekroczyliśmy dozwolone wielkości oraz ciężar, to musimy się liczyć z tym, że musimy za taki nadbagaż dopłacić. Tanie loty Malaga - Ceuta posiadają zazwyczaj określoną stałą kwotę od pojedynczego kilograma nad ustalenia, a w przypadku regularnych linii możemy się liczyć z tym, że im dalsza trasa, tym większa jest zapłata. Co istotne, dość często mamy możliwość za ten nadbagaż płacić wcześniej, więc jeśli mamy świadomość, że przekroczymy wytyczne ustalone przez linie lotnicze, to trzeba z tego korzystać. Wtedy też zapłacimy za taki nadbagaż mniejszą kwotę, niż gdy będziemy płacić za niego już przy odprawie. Trzeba też wiedzieć, że bez względu na to czy będą to linie regularne czy tanie loty Malaga - Ceuta taki bagaż nie może przekraczać ciężaru 32 kg. Jeżeli tak będzie, musimy wziąć kolejny bagaż.

Powinniśmy rozłożyć na kilka bagaży w czasie przelotu Malaga - Ceuta

Jeśli taki bagaż przekroczy dopuszczalne wielkości, to powinniśmy spakować się w dwie walizki. Rzecz jasna wiąże się to z kolejnymi płatnościami za taką drugą walizkę, a konkretne ceny znajdziemy na witrynie, która proponuje nam takie tanie loty Malaga - Ceuta. Co ważne, to nie możemy zabrać paru walizek o małej wadze. Realnie jak najwięcej, ale nie przekraczając dozwolonego limitu, powinniśmy wsadzić do jednej torby. Wartość biletu, także jeśli wpłaciliśmy za niego tylko , nie będzie miała tu wpływu na rozmiar możliwego bagażu. Te zasady są wyznaczone na stałe i warto je poznać jeszcze przed planowanym spakowaniem się, żeby potem nie było niemiłej sytuacji

.

Pamiętajmy, że nadbagaż może się przydarzyć każdemu. Ale tanie loty Malaga - Ceuta oferują nam szansę wykupienia drugiego bagażu, który będzie leciał w luku bagażowym. Warto mimo wszystko wiedzieć, że opłacając go prędzej, nim znajdziemy się na lotnisku, zapłacimy mniej.