gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Malaga Jerez De La Frontera

już od 1035 zł
03 paź 10 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Jerez De La Frontera

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Jerez De La Frontera
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
10 paź (śro)
Vueling Airlines
Jerez De La Frontera
19 paź (pią)
Vueling Airlines
Warszawa
14 paź (nie)
Vueling Airlines
Jerez De La Frontera
21 paź (nie)
Vueling Airlines
Warszawa
10 paź (śro)
British Airways
Jerez De La Frontera
23 paź (wto)
British Airways
Warszawa
10 paź (śro)
British Airways
Jerez De La Frontera
22 paź (pon)
British Airways
Warszawa
14 paź (nie)
Vueling Airlines
Jerez De La Frontera
22 paź (pon)
Vueling Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Malaga Jerez De La Frontera

Przewodnik po lotach Malaga Jerez De La Frontera

Rent a car w czasie podróży Malaga - Jerez De La Frontera- o czym warto wiedzieć!Krótki poradnik dla turystów

Lecisz z przyjaciółmi w podróż Malaga - Jerez De La Frontera, a Twoim marzeniem jest odwiedzenie jak największej ilości mniejszych miasteczek w trakcie całego wyjazdu? Jeśli masz dodatkowe fundusze, które możesz zainwestować w całą wycieczkę oraz posiadasz ważne prawo jazdy, polecamy wynająć samochód na czas trwania podróży Malaga - Jerez De La Frontera. Możesz tego dokonać po dotarciu na miejsce lub przed wyjazdem przez Internet za pomocą naszej witryny internetowej FRU.PL w zakładce Usługi, która dobierze najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie według wpisanych informacji przez Ciebie w formularzu. Z wynajmowaniem samochodu najlepiej nie czekać na ostatnią chwilę tylko zrobić to z pewnym wyprzedzeniem, wtedy mamy większą szansę na wynajęcie auta, które spełni wszystkie nasze wymogi. Opcja internetowa jest mniej stresująca, ponieważ uzupełniasz formularz w domu, z zapasem czasu na dokładne zapoznanie się z warunkami najmu samochodu, dlatego znacząco wcześniej warto rozważyć taką opcję.

Odbiór pojazdu

Przed wyjazdem Malaga - Jerez De La Frontera wydrukuj potwierdzenie rezerwacji i dane kontaktowe do wypożyczalni, z usług której skorzystamy. W razie niejasności mogą okazać się niezbędne. Na miejscu przeczytaj umowę, którą podpiszesz. Musisz skontrolować czy nie różni się od oferty wykupionej przez Internet i czy umowa zawiera informacje o tych usługach, za które pobrana została opłata. Aby odebrać zarezerwowany samochód wymagane jest przedstawienie dokumentu, by potwierdzić tożsamość, może to być dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport. Samochód można odebrać, a potem zostawić w ustalonym przez klienta miejscu. Mogą to być dwie dowolone lokalizacje. Niektóre wypożyczalnie naliczają dodatkową opłatę, jeśli miejsce pozostawienia samochodu znajduje się w innej lokalizacji niż biuro pośrednika. Nie wszystkie wypożyczalnie są otwarte całodobowo, jednak po wcześniejszym ustaleniu jak najbardziej auto można odebrać lub oddać nawet w godzinach nocnych. Przy odbiorze samochodu sprawdź stan pojazdu, a więc wszystkie widoczne zarysowania czy wgniecenia powinny zostać odnotowane przez pracownika zdającego samochód. Gdy przy odbiorze auta nie uczestniczy pracownik firmy, warto zrobić zdjęcia uszkodzeń, które będą pomocne w razie ewentualnych rozszczeń ze strony pośrednika.

Na co jeszcze zwrócić uwagę przy wypożyczaniu samochodu?

Przede wszystkim trzeba dowiedzieć się o polityce paliwowej i opłatach z tym związanych. Głównie pośrednicy wynajmujący samochody informują klienta o stanie baku i żadają takiej samej ilości w momencie oddania auta. W przeciwnym wypadku paliwo uzupełnia wypożyczalnia, jednak doliczy za to dodatkową opłatę. Najważniejszym aspektem umowy jest kwestia polisy ubezpieczeniowej. By czuć się bezpiecznie, powinniśmy mieć wykupione ubezpieczenie OC oraz od uszkodzenia pojazdu- Collision Damage Waiver i kradzieży -Theft insurance. Są one zazwyczaj zawarte w cenie wynajmu samochodu, ale na miejscu warto jeszcze dopytać o zakres ochrony takiej polisy ubezpieczeniowej.