X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Malaga Katowice

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
10 paź 17 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Malaga Katowice

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ryanair Malaga Katowice

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Malaga Katowice

Przewodnik po lotach Ryanair Malaga Katowice

Czy można wziąć medykamenty na lot Malaga - Katowice linią Ryanair

Jeżeli mieliśmy wcześniej okazję skorzystać z oferty linii lotniczych Malaga - Katowice linią Ryanair, to z pewnością wiemy, jak trzeba spakować bagaż. Co jednak, jeśli teraz musimy zabrać ze sobą medykamenty? Wiemy, jak to działa, które medykamenty mamy możliwość ze sobą wziąć oraz czy możemy je trzymać w bagażu podręcznym? Powinniśmy sprawdzić tą sprawę, tak abyśmy mieli pewność, że przelot Malaga - Katowice linią Ryanair przeminie nam spokojnie oraz bez zbędnych nerwów.

Leki w walizce podręcznej w czasie lotu Malaga - Katowice linią Ryanair.

Przede wszystkim warto wiedzieć, że jeżeli wykupiliśmy wejściówkę na tanie loty Malaga - Katowice linią Ryanair, to tak samo jak przy lotach regularnych, medykamenty mamy możliwość posiadać w walizce podręcznej. Co zrozumiałe, powinniśmy poinformować o ich posiadaniu podczas kontroli osobistej, jak również powinniśmy je trzymać w osobnej siatce. Wtenczas wszystko przebiegnie sprawniej, więc możemy wreszcie wykorzystać nasz najtańszy bilet na lot. Działanie jest takie, że mieć możemy medykamenty bez recepty, które są dostępne dla każdego oraz takie na receptę. Przy tych przepisanych, warto mieć zaświadczenie od doktora, bo ma możliwość się przydać w celu weryfikacji leków.

Czy będzie ograniczenie na ich liczbę?

Jeżeli idzie o leki w płynie, nie będzie ograniczenia na ich ilość. To oznacza, że możemy zabrać ze sobą syrop większy niż 100 ml. Nie mniej, musimy brać jedynie taką liczbę medykamentów, jaka będzie nam faktycznie potrzebna w czasie podróży. Tanie loty Malaga - Katowice linią Ryanair pozwalają również na wniesienie na pokład niewielkich, zapakowanych igieł, pod warunkiem, że nasz medykament jest podawany podskórnie, ale ich wnoszenie również warto natychmiast przedstawić podczas sprawdzania. Nie mniej, nawet jeżeli wybraliśmy najkrócej trwający lot, to i tak mamy prawo posiadać ze sobą niezbędne środki wypisane na receptę, jak też kropelki do oczu czy środek do dezynfekcji, jeżeli ma mniej niż 70% alkoholu.

Jeśli wczytamy się w zasady odnośnie do przewożenia leków, to dowiemy się, że możemy także posiadać ze sobą urządzenia medyczne. Ale trzeba spytać przewoźnika

jak to się odbędzie z transportem takich urządzeń jak zasobnik z tlenem albo defibrylator, bo może się okazać, że muszą znajdować się w luku bagażowym. Jednak świadomość, że mamy szansę wziąć na pokład leki i potrzebny sprzęt medyczny, da nam prawo w końcu bez problemów korzystać z propozycji, jaką posiadają dla swoich podróżnych tanie loty Malaga - Katowice linią Ryanair.