X
Ładowanie...

Tanie loty Malaga Kos

już od 541 zł
26 lip 02 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Kos

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Kos
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Ateny
10 wrz (pon)
SkyExpress
Lot bezpośredni
Kos
17 wrz (pon)
SkyExpress
Lot bezpośredni
Ateny
26 paź (pią)
SkyExpress
Lot bezpośredni
Kos
01 lis (czw)
SkyExpress
Lot bezpośredni
Ateny
26 paź (pią)
SkyExpress
Lot bezpośredni
Kos
02 lis (pią)
SkyExpress
Lot bezpośredni
Ateny
27 paź (sob)
SkyExpress
Lot bezpośredni
Kos
01 lis (czw)
SkyExpress
Lot bezpośredni
Ateny
27 paź (sob)
SkyExpress
Lot bezpośredni
Kos
02 lis (pią)
SkyExpress
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Malaga Kos

Przewodnik po lotach Malaga Kos

Ograniczenia ruchowe a podróż samolotem Malaga - Kos

Coraz częściej samoloty, jakie proponowane okazują się być przez różnych przewoźników mogą być przystosowane do potrzeb ludzi niepełnosprawnych. Oznacza to, że mogą oni bez trudu przemieszczać się w taki sposób, a w dodatku jeszcze mogą oczekiwać na darmową pomoc, czy to na lotnisku czy to w samolocie. Trzeba mimo wszystko zdać sobie sprawę z kilku kwestii, tak żeby mieć gwarancję, że odpowiednio się do takiego podróżowania przyszykujemy, nawet jeżeli zarezerwujemy tanie loty Malaga - Kos.

To co najważniejsze zgłaszajmy przed podróżą Malaga - Kos

Powinniśmy sobie zdać sprawę z tego, że ilość miejsc dla osób niepełnosprawnych na pokładzie samolotu będzie ograniczona. Przez to już podczas rezerwowania biletu na tanie loty Malaga - Kos musimy przekazać ten fakt liniom lotniczym tak żeby mogły one to zarejestrować i we właściwy sposób nas rozmieścić w czasie lotu. Jeżeli przemieszczamy się na wózku inwalidzkim, to możemy na nim podjechać do samolotu, a następnie przeniesiemy się na inny wózek, którym wjedziemy na sam pokład. Nasz zostanie włożony do luku bagażowego i dostarczony nam po wylądowaniu. Rzecz jasna podczas takiego przesiadania się z wózka na wózek możemy liczyć na wsparcie załogi takiego lotu.

Nie będzie wpływało na bagaż podręczny

Warto posiadać wiedzę, że także wybierając najtańszy bilet , mamy prawo mieć pewność, że balkonik albo laska pomagająca nam w poruszaniu się, nie będą doliczane do masy bagażu. Znaczy to, że przysługuje nam taki sam bagaż podręczny jak pozostałym pasażerom. Dodatkowo nawet tanie loty Malaga - Kos pozwalają na darmową podróż psa przewodnika oraz co więcej, pozwalają aby znajdował się on wraz z nami na pokładzie samolotu.

Jeśli mamy świadomość, że w czasie lotu będziemy potrzebowali pomocy ze względu na pewną niepełnosprawność, to należy to prędzej zgłosić. Dodatkowo trzeba poznać swoje prawa, lecz także obowiązki, tak żebyśmy posiadali gwarancję, że odpowiednio przygotujemy się do takiej podróży. Tanie loty Malaga - Kos posiadają sporo kuszących ofert, a ponieważ nie wykluczają one ludzi z jakąkolwiek niepełnosprawnością, to trzeba z tego korzystać. To także znaczy, że znacznie częściej na spełnianie marzeń o lotach decydują się niewidomi, niesłyszący, a także osoby z niepełnosprawnością ruchową.