X
Ładowanie...

Tanie loty SAS Malaga Kraków

już od 1063 zł
28 wrz 05 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty SAS

Malaga Kraków

Bilety lotnicze SAS Malaga Kraków

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Malaga
03 kwi (pią)
SAS
Kraków
09 kwi (czw)
SAS
Malaga
03 kwi (pią)
SAS
Kraków
06 kwi (pon)
SAS
Malaga
03 kwi (pią)
SAS
Kraków
10 kwi (pią)
SAS
Malaga
25 paź (pią)
SAS
Kraków
01 lis (pią)
SAS
Malaga
25 paź (pią)
SAS
Kraków
03 lis (nie)
SAS
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje SAS Malaga Kraków

Przewodnik po lotach SAS Malaga Kraków

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Linie lotnicze zapewniają obecnie tak wiele połączeń, że turyści mogą latać praktycznie w każdy zakątek świata. Przed Tobą urlop z maluchami? Przedstawiamy najlepsze porady, dzięki którym zarówno przelot Malaga - Kraków linią Scandinavian Airlines, jak i sama wycieczka będą maksymalnie komfortowe dla malucha.

Profilaktyka jest najważniejsza

Jest to niezbędne nie tylko w przypadku planowania wyjazdu do egzotycznych destynacji. Przygotowania do podróży z maluchem należy rozpocząć od odwiedzin u pediatry, żeby być pewnym, że podróż będzie dla niego bezpieczna. Należy też zweryfikować stan zębów u specjalisty czy wykonać testy alergologiczne - pozwoli to uniknąć wielu nieprzyjemności w czasie podróży. Jeśli to konieczne, warto też poddać dziecko szczepieniom.

Jakie dokumenty będą potrzebne

Jeśli podróżujecie w obrębie Unii Europejskiej, warto wyrobić sobie bezpłatnie Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, która potwierdzi uprawnienia do opieki medycznej. Maluchowi warto również wyrobić dowód tożsamości, a w przypadku wyjazdów poza strefę Schengen - paszport dla dziecka.

Ubezpieczenie turystyczne

Każdy rodzic chce dbać o bezpieczeństwo swoich maluchów. Dobra polisa ubezpieczeniowa to najlepsze rozwiązanie, które pokryje koszty pobytu w szpitalu, opóźnionego połączenia, kradzieży rzeczy osobistych czy powrotu do Polski. Obecnie polisę można wykupić online, co zdecydowanie ułatwia cały proces.

Komfort w samolocie Malaga - Kraków linią Scandinavian Airlines

Kilkugodzinna podróż potrafi wykończyć nawet najbardziej cierpliwe dziecko. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - zabierzcie ze sobą ulubioną maskotkę, a także miękką poduszkę. Dobrym pomysłem jest wręczenie dziecku drobnych przekąsek przed wejściem do samolotu.

Skompletuj apteczkę

Planujesz z dziećmi lot Malaga - Kraków linią Scandinavian Airlines? Apteczka to jeden z najważniejszych elementów każdej torby. Muszą trafić do niej leki przeciwalergiczne, przeciwgorączkowe, preparaty na chorobę lokomocyjną, kremy przeciwsłoneczne, ale czasem potrzebne są również plastry, nawilżane chusteczki, krople do oczu czy elektrolity.