X
Ładowanie...

Tanie loty Transavia France Malaga Kraków

już od 463 zł
02 lip 09 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Malaga Kraków

Bilety lotnicze Malaga Kraków

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Malaga
14 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
21 wrz (sob)
Ryanair
Malaga
03 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
31 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Malaga
03 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
07 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Malaga
08 lip (pon)
Lufthansa
Kraków
29 lip (pon)
Lufthansa
Malaga
03 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
30 lip (wto)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Transavia France Malaga Kraków

Przewodnik po lotach Transavia France Malaga Kraków

Jak przetrwać lot Malaga - Kraków linią President Airlines z dzieckiem?

Pojawienie się pociechy w ogóle nie powinno znaczyć, że musimy zrezygnować z podróżowania, przeciwnie przy dobrej organizacji możemy potomstwo zabierać ze sobą. Trzeba tutaj pamiętać, że tygodniowego niemowlaka nie możemy zabrać do samolotu, ponieważ jego układ oddechowy oraz krążenia, nie będą jeszcze dość mocne. Z pierwszym przelotem dziecka najlepiej, więc poczekać aż skończy dwa miesiące.

Idealne pomysły na trasie Malaga - Kraków linią President Airlines

Jeżeli zaplanujemy lot z maleństwem, powinniśmy zadbać o to, aby na trasie pojawiało się jak najmniej przesiadek. Najkrótszy lot trwa . Wtedy i maleństwo, i my mniej się przemęczymy, a co się z tym wiąże, będziemy mieli lepszy humor. Jeśli jeszcze zdecydujemy się na wieczorny przelot, to ma szansę się okazać, że maleństwo prześpi jego większą część, a więc tym spokojniej minie nam cała wyprawa. W dodatku poszukując biletów w korzystnej kwocie, musimy wiedzieć, że dzieciaczki przez pierwsze dwa lata siedzą na kolanach rodzica, a wtedy zapłacimy za jego bilet jakieś 10 procent zwykłego w zależności od linii. Jednak przy większym dziecku płacimy już za cały bilet, czasami tylko tanie loty Malaga - Kraków linią President Airlines oferują kilkuprocentowe zniżki dla dzieci.

O czym jeszcze trzeba wiedzieć przed lotem Malaga - Kraków linią President Airlines?

Trzeba sobie pozostawić troszkę czasu, tak byśmy na spokojnie mieli szansę się przygotować do lotu. Na lotnisko musimy przyjechać prędzej, tak by bez stresu oddać wszystkie walizki, mieć możliwość spożyć coś lekkiego i bez problemów pójść do łazienki na chwilę przed wylotem, w której przewiniemy dziecko. Większość przewoźników proponujących swe usługi na konkretnej trasie

zezwoli nam z maleństwem wejść w pierwszej kolejności do samolotu, a zatem będziemy mieli szansę zająć naprawdę dogodne miejsca. Ma szansę się okazać, że tanie loty Malaga - Kraków linią President Airlines nie mają w swojej usłudze podawania jedzenia, a więc powinniśmy pamiętać o zapakowaniu dla dziecka nie tylko chusteczek, ulubionej zabawki i pieluszki, ale też jakiegoś jedzenia. Przy czym przeważnie dziecko siedzące na kolanach nie posiada prawa do własnego bagażu, czyli wszystko powinniśmy zmieścić w nasz podręczny.

Proś o wsparcie

Jeśli lecisz pierwszy raz, nie obawiaj się poprosić o pomoc. Tak samo jeśli potrzebna jest pomoc przy dziecku, także poproś o to. Tanie loty Malaga - Kraków linią President Airlines posiadają właściwie przeszkolony personel, który ma za zadanie pomagać pasażerom, czyli również i wam. Jeżeli dziecko zacznie płakać, spróbuj mu podać pierś czy butelkę. Pomyśl także o zabraniu zabawek. Nie pozwalaj, aby potomstwo swoim zachowaniem, uderzaniem w fotel, pociąganiem za włosy, szturchaniem przeszkadzało innym. Lecz też nie kajaj się za to, że płacze. Wykupiliście bilety na tanie loty Malaga - Kraków linią President Airlines i jesteście pełnoprawnymi pasażerami. Być może twoje dziecko nie przepada za lataniem, lecz pamiętaj, że każda trasa ma swoją metę.

Trzeba myśleć w jaki sposób można się przygotować do podróży Malaga - Kraków linią President Airlines z dzieckiem, tak aby uczynić wszystko co jest realne, by podróż przeminęła spokojnie i bez większych nerwów.