X
Ładowanie...

Tanie loty Malaga Lulea

już od 446 zł
25 paź 01 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Lulea

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Lulea
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Sztokholm
22 lis (pią)
Norwegian
Lot bezpośredni
Lulea
25 lis (pon)
Norwegian
Lot bezpośredni
Sztokholm
20 lis (śro)
SAS
Lot bezpośredni
Lulea
25 lis (pon)
SAS
Lot bezpośredni
Sztokholm
20 lis (śro)
SAS
Lot bezpośredni
Lulea
26 lis (wto)
SAS
Lot bezpośredni
Sztokholm
20 lis (śro)
SAS
Lot bezpośredni
Lulea
27 lis (śro)
SAS
Lot bezpośredni
Sztokholm
21 lis (czw)
SAS
Lot bezpośredni
Lulea
25 lis (pon)
SAS
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Malaga Lulea

Przewodnik po lotach Malaga Lulea

Palacz na pokładzie samolotu podczas rejsu Malaga - Lulea

Palenie to nałóg, który ciężko przezwyciężyć, przez co osobom palącym niełatwo przyjąć do wiadomości długi lot samolotem bez okazji do puszczenia małego dymka. Niestety regulaminy mające na celu ochronę pozostałych pasażerów, jak chociażby dzieci oraz ciężarnych, nie pozwalają na używanie papierosów. Warto o tym pamiętać, rezerwując tanie loty Malaga - Lulea i pakując podróżną walizkę.

Papierosy surowo zabronione

Jeszcze 20-30 lat temu palacze w samolotach nie byli czymś niezwykłym, ale to były czasy, kiedy do spraw zdrowotnych wiążących się z użytkowaniem produktów tytoniowych nie przykładano tak wielkiej wagi. Dziś jest zupełnie inaczej i sięganie po papierosy w samolocie jest kategorycznie zabronione, zatem jeżeli palimy i planujemy podróż samolotem, musimy liczyć się z wymuszonym rozstaniem z papierosem na okres lotu Malaga - Lulea. Nie ma tu znaczenia czy wybierzemy tanie loty Malaga - Lulea, czy podróże regularnymi przewoźnikami – przepisy wszędzie są równie restrykcyjne. Co istotne: zakaz palenia dotyczy zarówno tradycyjnych papierosów, jak i fajki czy coraz popularniejszych e-papierosów.

Kabina i łazienka – wszędzie jest to zabronione!

Podróżnym czasem wydaje się, że w czasie lotu Malaga - Lulea można schować się do łazienki na maleńkiego dymka, bowiem nikt tego nie zauważy. To naturalnie nierealne, gdyż w samolotowych łazienkach znajdują się wykrywacze dymu. Nie warto próbować obejść przepisów, bo zakończy się to nie tylko upomnieniem, ale też karą pieniężną. Przy podróży samolotem przydatne mogą okazać się gumy i różne preparaty pomagające opanować chęć zapalenia papierosa. Jeśli obawiamy się, że nie przetrzymamy długiego lotu, wybierzmy wariant podróży z przesiadką. Wcale nie musi to być droższe: możemy przecież zdecydować się na loty składane ze Smart Connection. W serwisie FRU.pl sprawdzimy nie tylko, który bilet jest najtańszy , ale także jak długo trwa podróż z poszczególnymi przewoźnikami .

Przewozimy wyroby tytoniowe w czasie lotu Malaga - Lulea

Jeżeli wybieramy tanie loty Malaga - Lulea i planujemy wczasy, z pewnością zapragniemy wziąć ze sobą własne papierosy, by nie nabywać ich w miejscu docelowym. Szczególnie, że w niektórych państwach są one bardzo drogie, a niekoniecznie będą nam smakować. Zanim spakujemy wakacyjne bagaże, zapoznajmy się z przepisami celnymi wiążącymi się z przewozem wyrobów tytoniowych. W przypadku liquidów do e-papierosów trzeba jeszcze pamiętać o limitach dotyczących przewozów płynów w bagażu podręcznym.