X
Ładowanie...

Tanie loty Malaga Malmo

już od 78 zł
28 cze 05 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Malmo

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Malmo
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
17 sie (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Malmo
20 sie (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
17 sie (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Malmo
20 sie (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
17 sie (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Malmo
20 sie (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
15 lip (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Malmo
22 lip (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
20 lip (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Malmo
22 lip (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Malaga Malmo

Przewodnik po lotach Malaga Malmo

Ubezpieczenie turystyczne- czy warto wykupić turystyczną polisę ubezpieczeniową przed podróżą Malaga - Malmo? Poradnik dla podróżnych

Planujesz lot Malaga - Malmo  i zastanawiasz się nad zakupem ubezpieczenia turystycznego? Jeśli Twój lot Malaga - Malmo jest lotem zagranicznym w szczególności do krajów o niepewnej sytuacji politycznej lub podróżujesz z rodziną z małymi dziećmi, warto taką opcję wziąć pod uwagę, oczywiście o ile masz środki finansowe, które możesz przeznaczyć na ten wydatek. Wartość ubezpieczenia turystycznego jest  adekwatna do zakresu ubezpieczenia oraz może być różna w zależności od Towarzystwa Ubezpieczeniowego, z usług którego chcesz skorzystać. Przed podróżą warto przeczytać z ofertą poszczególnych Towarzystw Ubezpieczeniowych, aby dopasować takie ubezpieczenie do swoich potrzeb.

Przed czym chroni ubezpieczenie turystyczne?

Do wyjazdu Malaga - Malmo pozostało już kilka dni i wahasz się nad wykupieniem turystycznej polisy ubezpieczeniowej, a do tego w sieci czy od znajomych usłyszałeś, że mogą Ci odwołać lot, lot ulegnie opóźnieniu, Twój bagaż może zaginąć lub ulec zniszczeniu, nie mówiąc już o niespodziewanych wypadkach losowych, których nie jesteś w stanie przewidzieć? Zanim z obawy przed tym wszystkim zrezygnujesz z lotu Malaga - Malmo przeczytaj, co obejmuje turystyczna polisa ubezpieczeniowa. Przede wszystkim takie ubezpieczenie zapewnia całościową ochronę podczas podróży zagranicznych i krajowych, oraz gwarantuje komfort w trakcie podróży samolotem. W cenie biletu lotniczego nie jest zawarte ubezpieczenie bagażu, jedynie gwarantuje, że linie lotnicze zrobią wszystko,co w jego mocy, aby torba dotarła do celu razem z Tobą, w jednym kawałku.  Przed utratą lub zniszczeniem torby podróżnej można zabezpieczyć się, wykupując ubezpieczenie turystyczne. Polisa ubezpieczeniowa zapewnia pokrycie kosztów związanych z zagubieniem, kradzieżą lub zniszczeniem bagażu zarówno przez organizatora lotu, jak i inne podmioty, które były odpowiedzialne za Twój bagaż. Rekompensata zostanie wypłacona również w sytuacji, gdy bagaż zostanie zniszczony lub utracony w efekcie nieoczekiwanych zdarzeń losowych. Dodatkowo ubezpieczyciel gwarantuje zwrot kosztów za opóźnienie samolotu oraz w sytuacji jego całkowitego odwołania. Opróćz tego możesz zabezpieczyć się na wypadek nieoczekiwanego leczenia w Malmo, zagubienia pieniędzy wypłaconych z bankomatu, następstw nieszczęśliwych wypadków w kraju docelowym oraz zakup usługi assistance. Turystyczna polisa ubezpieczeniowa rozpoczyna się w momencie przekroczenia granicy Polski przez Ubezpieczonego w terminie określonym w polisie.  Decydując się na zakup turystycznej polisy ubezpieczeniowej należy precyzyjnie określić daty trwania okresu ubezpieczenia, tzn. daty wylotu i powrotu.