X
Ładowanie...

Tanie loty Malaga Nicea

już od 243 zł
10 sie 17 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Nicea

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Nicea
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
26 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nicea
29 wrz (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
01 wrz (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nicea
08 wrz (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
08 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nicea
18 sie (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
11 sie (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nicea
25 sie (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
22 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nicea
29 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Malaga Nicea

Przewodnik po lotach Malaga Nicea

Lot Malaga - Nicea z bicyklem na pokładzie samolotu

Wybierasz się w podróż Malaga - Nicea i marzysz o wzięciu ze sobą bicykla? Niżej prezentujemy krótki wykaz, o czym pamiętać aby rower dotarł na miejsce razem z Tobą.

W jaki sposób przewieźć rower?

Sposobów na przewóz bicykla jest kilka. Na rynku są do kupienia specjalne bardzo wytrzymałe walizki na bicykl. Z pewnością nic się nie stanie bicyklowi schowanemu w walizkę, jednak są one drogie, ciężkie oraz wykorzystują wagę bagażu. Kolejnym rozwiązaniem jest specjalna sakwa na rower. Jest lżejsza, tańsza i zajmuje mniej miejsca. Torbę warto rozważyć, kiedy przewoźnik z góry informuje o ciężaże bagażu rejestrowanego/sportowego. Niedrogą opcją przewozu jest karton. Jest lekki, bez trudu można dociąć, dostosowując do wymiarów bicykla lub limitów przewoźnika. Wadą kartonu jest mała wytrzymałość.

Inne zabezpieczenie roweru na czas lotu Malaga - Nicea

Warto poprosić załogę lotniska o nalepkę z opisem FRAGILE. Jeśli lot z Malaga do Nicea jest z przesiadkami poleca się opisać walizkę nazwą kraju, ponieważ załoga nie jest odpowiedzialna za zagubienie bicykla na trasie lotu. Na czas rejsu ściągamy oraz spuszczamy powietrze z kół. Wynika to ze procedur bezpieczeństwa lotu, przed ewentualnym rozerwaniem kół spowodowanym różnicą ciśnienia w trakcie zniżania się samolotu do lądowania. Jeśli pakujesz bicykl do małych tekturowych pudeł obligatoryjnie połącz je ze sobą.

Koszt przewozu bicykla

Koszt transportu bicykla jest ustalana przez linie lotnicze i zależy od warunków przelotu, kierunku oraz limitów bagażowych.Cena może ulec zmianie jeśli lot do danego Malaga - Nicea ma się odbyć w trakcie szczytu okresu turystycznego.

Przekazanie oraz odebranie bicykla

Bicykl najczęściej przekazuje się w specjalnym miejscu przeznaczonym dla bagażu ponadwymiarowego (Oversized Baggage). Odbiór bicykla, także odbywa się w wyznaczonym miejscu.