X
Ładowanie...

Tanie loty Malaga Seinajoki

już od 134 zł
28 maj 04 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Finlandia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Finlandia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
23 maj (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
26 maj (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
24 maj (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
25 maj (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Berlin
27 cze (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Helsinki
03 lip (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
26 cze (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Helsinki
03 lip (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Kraków
26 maj (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
02 cze (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Malaga Seinajoki

Przewodnik po lotach Malaga Seinajoki

Podróże samolotem Malaga - Seinajoki kobiet ciężarnych – najważniejsze fakty

Młode mamy wyczekujące na narodziny dziecka czasami nie zamierzają odpuszczać wyjazdu czy wizyty u rodziny. Czasami po prostu muszą dolecieć na drugą stronę globu, więc decydują się na wybranie się w podróż mimo ciąży. Pomimo tego, że mnóstwo osób może zastanawiać się, czy jest to bezpieczne rozwiązanie, specjaliści rozwiewają obawy. Podróżowanie w ciąży jest bezpieczne.

Mama bezpieczna w samolocie

Specjaliści mówią, że prawidłowo przebiegająca ciąża nie jest przyczyną rezygnacji z przelotu. Jednak zanim zabukujesz bilet zasięgnij porady i usłyszeć opinię lekarza prowadzącego. To dlatego, że samolot to nietypowe miejsce. Zatem trzeba nabrać pewności, że maluchowi nic nie zagrozi.

Inną kwestią jest lęk przed promieniowaniem. Dotyczy to prześwietlania w trakcie stania przy bramce odpraw. Musisz jednakże wiedzieć, że zarówno tradycyjne linie lotnicze, jak i tanie loty na trasie Malaga - Seinajoki stosują bramki za pomocą fal elektromagnetycznych. Dlatego są znacznie bardziej przyjazne dla zdrowia niż te z promieniowaniem Roentgena i nie są szkodliwe dla dziecka. Masz możliwość jednakże nie zgodzić się na prześwietlenie i przejść kontrolę w inny sposób.

Linie lotnicze wobec kobiet ciężarnych

Przewoźnicy z reguły regulują w statucie sposób latania kobiet w zaawansowanej ciąży. Tanie loty Malaga - Seinajoki i standardowe linie lotnicze umożliwiają rejsy kobietom w ciąży wyłącznie do pewnego momentu. Najczęściej jest to 34 tydzień ciąży, a jeśli spodziewasz się bliźniaków -28-32. By po upływie 4 miesiąca ciąży móc latać samolotem musisz przedstawić też zaświadczenia wypisane przez lekarza. Znajdą się tam podstawowe dane o stanie ciąży, które okazują się przydatne dla personelu, gdyby coś zaczęło się dziać. Dzięki temu możesz wybierać z dużej oferty tanich lotów Malaga - Seinajoki.