gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Malaga Split

26 sie 02 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Hiszpania Split

Bilety lotnicze Hiszpania Split

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Malaga Split

Przewodnik po lotach Malaga Split

Zwierzę w podróży - wskazówki dla właścicieli

Planujesz wyjazd i chcesz zabrać ze sobą ukochanego pupila? Czy jest to w ogóle możliwe? Prezentujemy kompendium wiedzy dla pasażerów. Jak należy przewozić zwierzę w czasie podróży samolotem Malaga -Split?

Czy ze zwierzakiem można podróżować?

Pamiętaj, że nie każda linia lotnicza pozwala na przewóz zwierząt samolotem, dlatego przed wykupieniem biletów należy zapoznać się z wewnętrznymi przepisami. Przeważnie tani operatorzy lotniczy wpuszczają do kabiny pasażerskiej jedynie psa przewodnika. Zdarza się także, że zwierzę może być przewożone w bagażowni lub w ramach usług cargo, jednak taki sposób transportu może jest mało komfortowe dla pupila. Wybrałeś lot Malaga - Split, a na pokładzie samolotu mogą znajdować się zwierzęta? Po rezerwacji biletu warto poinformować przewoźnika o chęci przewiezienia pupila. Z reguły dla futrzaka nie trzeba kupować oddzielnego biletu. Konieczne jest natomiast przygotowanie odpowiedniej klatki, w której pupil bezpiecznie spędzi lot. Transporter musi rzecz jasna umożliwiać zwierzęciu swobodę ruchów.

O czym nie można zapomnieć

Jeżeli chcesz wyjechać ze zwierzakiem za granicę, nie zapomnij o formalnościach. Odpowiednie dokumenty są w tym wszystkim najważniejsze - przede wszystkim paszport wystawiony przez weterynarza. Czworonóg musi być także poddane zabiegowi wszczepienia czipa - jest to wymagane we wszystkich krajach członkowskich wspólnoty unijnej. Planujesz podróż Malaga -Split? Ważna informacja - czasie lotu kontener ze zwierzęciem musi być zamknięty, a samego pupila nie można z niego wyjmować. Warto odpowiednio wcześniej przyzwyczajać czworonoga do kontenera - to sprawi, że lepiej zniesie trudy podróży i będzie spokojniejszy.