X
Ładowanie...

Tanie loty Malaga Vuokatti

już od 189 zł
02 kwi 09 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Finlandia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Finlandia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
05 kwi (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
07 kwi (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
30 kwi (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
07 maj (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
30 kwi (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
08 maj (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
27 kwi (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
07 maj (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
07 maj (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
10 maj (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Malaga Vuokatti

Przewodnik po lotach Malaga Vuokatti

Kobieta w ciąży w podróży Malaga -Vuokatti- wskazówki dla podróżujących przyszłych matek

Jesteś w ciąży, ale marzy Ci się podróż Malaga - Vuokatti i nie wiesz czy Twój odmienny stan nie będzie przeciwwskazaniem do odbycia wyjazdu? Ponżejprezentujemynajważniejsze porady na temat podróżowania samolotem w trakcie ciąży.

Który moment jest najlepszy na podróż samolotem?Przeciwwskazania do podróży oraz zalecenia ginekologów

Zazwyczaj stan błogosławiony nie jest przeciwwskazaniem do latania samolotem, niemniej jednak wszystko zależy od stanu zdrowia ciężarnej oraz celu lotu, bo np. na niektórych trasach Malaga -Vuokatti - istnieją jednak istotne ograniczenia, których trzeba przestrzegać, aby uchronić przyszłą mamę przed poronieniem, np.występowanie zakaźnych chorób lub owadów czy długi, męczący lot.Ginekolodzytwierdzą, że duże ryzyko poronienia występuje w pierwszych trzech miesiącach ciąży, ze względu na nagłe zmiany ciśnienia w trakcie lotu. Następnym terminem kiedy latanie nie jest zalecane to czas ostatnich tygodni przed rozwiązaniem. Przede wszystkim jest to związane z wysokim ryzykiem uszkodzenia płodu, przedwczesnym rozwiązaniem problematycznym zapięciem pasów bezpieczeństwa przez mocno zaznaczony brzuszek. Jeśli lot nie może ulec przesunięciu warto przypomnieć, że kobieta w zaawansowanej ciąży może nie być wpuszczona do samolotu - (tego typu regulacje posiada większość linii lotniczych), a także musi posiadać zaświadczenie od ginekologa o braku przeciwwskazań do odbycia podróży.Według opinii specjalistów,najlepszym momentem na podróż jest drugi trymestr, ponieważ wtedy latanie nie jest w stanie zagrozić zdrowiu rozwijającego się maluszka, a ciężarna kobieta nie musi okazywać zaświadczeń o tygodniu ciąży.

Praktyczne wskazówki, aby komfortowo odbyć podróż będąc w ciąży

Jesteś w ciąży i chcesz, żeby lot Malaga -Vuokatti był jak najbardziej przyjemny ? Jeśli organizator lotu pozwala wyboru miejsca zajmij te usytuowane koło przejścia. Ułatwi Ci to korzystanie z toalety w trakcie lotu bez zbędnego przeciskania i uciskania brzuszka o fotele przed Tobą.Postaraj się od czasu do czasu rozprostować nogi, w miarę możliwości zmieniać sposób siedzenia, pić wodę mineralną oraz wybrać na podróż luźną odzież. Bardzo ważne jest prawidłowe zapięcie pasów ( dolny pas pod brzuchem, górna część nad brzuchem i poprowadzona bokiem). Jeśli będzie to problematyczne zawsze możesz poprosić o pomoc załogę samolotu lub skorzystać ze specjalnych adapterów, które możesz wypożyczyć przed podróżą.