X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Malaga Warszawa

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
23 sie 30 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Malaga Warszawa

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ryanair Malaga Warszawa

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Malaga Warszawa

Przewodnik po lotach Ryanair Malaga Warszawa

Odprawa na lotnisku

Lot samolotem Malaga - Warszawa linią Ryanair może być powodem wielu stresów, co jest związane także z procedurami, które należy przejść na lotnisku. Czy da się ominąć odprawę biletowo-bagażową? Prezentujemy praktyczny przewodnik dla podróżnych.

Staw się na lotnisku przed czasem

Przed Tobą lot Malaga - Warszawa linią Ryanair? Pamiętaj, że przed wylotem koniecznie jest przejście odprawy, w czasie której podróżni nadają bagaże główne, a także uzyskują od obsługi karty upoważniające do wejścia na pokład. Jeśli chcesz uniknąć spóźnienia, przyjedź na lotnisko na 3 godziny przed startem. Najpierw należy udać się do odpowiedniej bramki i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub wizę a także bilet lotniczy. Kolejnym krokiem jest nadanie bagażu odprawianego, który zostanie przewieziony w luku samolotu. Po wykonaniu tych czynności turysta dostaje kartę upoważniającą do wejścia na pokład, na której znajduje się m.in. imię i nazwisko, numer miejsca oraz godzina.

Weryfikacja bagażu podręcznego

Następnym krokiem będzie udanie się do bramki bezpieczeństwa. To tutaj weryfikuje się walizkę, którą należy położyć na specjalną taśmę. Podróżny jest zobligowany do wyjęcia metalowych przedmiotów - chodzi głównie o klucze, monety czy sprzęty elektroniczne - smartfon, laptop i przejścia przez bramkę sprawdzającą. W niektórych sytuacjach w grę wchodzi kontrola osobista.

Prosta odprawa

Po odbyciu kontroli pasażer z torbą podręczną może w końcu spokojnie czekać na odlot. Ostatnim krokiem będzie okazanie karty pokładowej personelowi, który prosi o przejście do specjalnego rękawa lub busu przewożącego turystów na pokład. Warto także podkreślić, że obecnie dużo linii lotniczych, np. obsługujących trasy Malaga - Warszawa umożliwia dokonanie odprawy przez internet, co bardzo przyspiesza cały proces.