gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Malmo Sztokholm

już od 334 zł
18 gru 25 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Malmo Sztokholm

Bilety lotnicze Malmo Sztokholm

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Malmo
10 sty (czw)
Norwegian
Lot bezpośredni
Sztokholm
11 sty (pią)
Norwegian
Lot bezpośredni
Malmo
10 sty (czw)
Norwegian
Lot bezpośredni
Sztokholm
13 sty (nie)
Norwegian
Lot bezpośredni
Malmo
10 sty (czw)
Norwegian
Lot bezpośredni
Sztokholm
14 sty (pon)
Norwegian
Lot bezpośredni
Malmo
10 sty (czw)
Norwegian
Lot bezpośredni
Sztokholm
15 sty (wto)
Norwegian
Lot bezpośredni
Malmo
11 sty (pią)
Norwegian
Lot bezpośredni
Sztokholm
13 sty (nie)
Norwegian
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Malmo Sztokholm

Przewodnik po lotach Malmo Sztokholm

Jak duży bagaż podręczny na lot Malmo - Sztokholm?

Dla znacznej grupy osób, nawet tych, którzy już nie raz latali, dużym problemem jest bagaż. W jaki sposób się spakować, aby nie przekroczyć jego wymiarów i ciężaru, co wziąć, co kupić u celu. Jest to tym ważniejsze, jeśli zarezerwowaliśmy tanie loty Malmo - Sztokholm. Tutaj reguły odnośnie rozmiarów bagażu okazują się być niesamowicie sztywno pilnowane, a jeśli je przekroczymy, będziemy musieli się liczyć z dość sporymi opłatami dodatkowymi. Dlatego wielu ludzi stara się robić wszystko, aby na przelot Malmo - Sztokholm zabrać ze sobą jedynie bagaż kabinowy.

Sprawdzajmy wszystko przed lotem Malmo - Sztokholm

Musimy wiedzieć, że przewoźnicy posiadają własne założenia co do rozmiarów naszego bagażu podręcznego. Przeważnie jego waga musi się mieścić pomiędzy 15 a 20 kg, mimo wszystko zdarzają się różnice zezwalające nam zabrać na tanie loty Malmo - Sztokholm także i 32 kg bagaż. Dlatego warto te informacje sprawdzić wcześniej, tak żebyśmy posiadali gwarancję, że te dane mamy jak najbardziej aktualne. Udało nam się znaleźć bilet za jedyne , lecz zastanawiamy się, czy spakujemy się w bagaż kabinowy? Warto wziąć tutaj plecak, który jest bardziej elastyczny niż walizka. Lecz pamiętajmy, że do wymiarów bagażu, są liczone też wystające elementy, czyli rączka albo kółka. Bagaż podręczny podczas lotu Malmo - Sztokholm musi się pomieścić w ściśle wyznaczonej przestrzeni, z tego powodu taka wystająca część ma tutaj znaczenie.

Co możemy nabyć, gdy dotrzemy na miejsce?

Jeśli mamy świadomość, że nie zmieścimy wszystkiego w bagaż kabinowy, a udajemy się na kilkanaście godzin, że nie musimy mieć bagażu rejestrowanego, to warto zobaczyć, co mamy możliwość kupić już po dotarciu na miejsce. Może zrezygnujemy z niektórych kosmetyków i nabędziemy je na miejscu, a najcięższe buty włożymy na stopy zamiast wkładać je do bagażu? Uważnie trzeba przemyśleć, co musimy zabrać do tego bagażu, jeżeli jest to bardzo krótki przelot , to być może nie musimy brać ze sobą tableta ani laptopa, co także dopomoże nam zmniejszyć wagę oraz rozmiar danej torby?

Powinniśmy zobaczyć, jakich rozmiarów bagaż podręczny mamy możliwość wziąć, jeżeli decydujemy się na tanie loty Malmo - Sztokholm. Być może, że pomieścimy się bez problemów w określonych wymiarach, a jeżeli jednak będziemy mieć problem, przemyślmy, jakich rzeczy aż tak bardzo nie będziemy potrzebować.