X
Ładowanie...

Tanie loty Hahn Air Malta Palermo

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
04 lut 11 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Hahn Air

Malta Palermo

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Hahn Air Malta Palermo

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Hahn Air Malta Palermo

Przewodnik po lotach Hahn Air Malta Palermo

Wypożyczenie samochodu w podróży

Przed Tobą wycieczka Malta - Palermo linią Hahn Air i zależy Ci na zwiedzaniu na własną rękę? Pomyśl o wynajęciu pojazdu! Co składa się na ostateczny koszt usługi? Czy opłaty zależą od wieku kierowcy? Prezentujemy praktyczny przewodnik dla turystów!

Wymagane dokumenty

Wynajęcie auta w czasie wycieczki do Hiszpanii, Szwecji czy Chorwacji duże możliwości. Jeżeli jesteś jednym z podróżnych, którzy wolą aktywnie spędzać czas, to przy rezerwacji lotu Malta - Palermo linią Hahn Air koniecznie pomyśl o wypożyczeniu pojazdu. Przed podróżą należy oczywiście upewnić się, czy Twój dokument uprawniający do prowadzenia auta jest ważny w państwie, do którego wyjeżdżasz. W większości przypadków w strefie Schengen możemy posługiwać się polskim prawem jazdy, a w innych państwach wymagany jest dokument międzynarodowy, który wydaje się na podstawie krajowego.

Od czego zależy koszt wypożyczenia samochodu

Z możliwością używania auta wiążą się różne opłaty - między innymi cena wypożyczenia, paliwo, polisa ubezpieczeniowa oraz opłata zabezpieczająca. Koszt usługi jest rzecz jasna uzależniony od rodzaju samochodu, roku produkcji, a także klasy pojazdu. Turyści przeważnie mają do dyspozycji auto zatankowane do pełna, co przed zwrotem trzeba uzupełnić - inaczej może zostać naliczony dodatkowy koszt. Wiele podmiotów obliguje turystów do skorzystania z ubezpieczenia, która pokrywa koszty związane z kradzieżą auta. Trzeba też pamiętać, że klienci w wieku do 25 lat mogą zapłacić więcej za wynajem samochodu.

Dodatkowe informacje

Podmioty wynajmujące auta przeważnie wymagają od turystów posiadania karty kredytowej, na której blokowane są pieniądze na kaucję. Pamiętaj także o tym, że w większości państw wypożyczalni obowiązują ograniczenia związane z liczbą przejechanych kilometrów - po ich przekroczeniu może zostać naliczona dodatkowa opłata.