X
Ładowanie...

Tanie loty Malta Timisoara

już od 6830 zł
12 cze 19 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Timisoara

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Timisoara
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
25 cze (czw)
Austrian Airlines
Timisoara
07 lip (wto)
Austrian Airlines
Warszawa
25 cze (czw)
Austrian Airlines
Timisoara
08 lip (śro)
Austrian Airlines
Warszawa
26 cze (pią)
Austrian Airlines
Timisoara
06 lip (pon)
Austrian Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Malta Timisoara

Przewodnik po lotach Malta Timisoara

Przewóz lekarstw w bagażu podręcznym w tanich lotach Malta - Timisoara

O ile kwestia transportu jedzenia i napojów na pokładzie nie pozostawia wątpliwości, o tyle transport lekarstw może już budzić wątpliwości i kontrowersje. Dowiedz się, jakie leki można zabrać ze sobą do samolotu i jakie są warunki linii lotniczych co do tego.

Przewożenie leków w bagażu podręcznym

W zgodzie z przepisami klienci mają prawo wziąć ze sobą leki w bagażu podręcznym. To wspaniała wiadomość dla osób korzystających z tanich lotów Malta - Timisoara, ponieważ najczęściej mają oni wyłącznie podręczny bagaż. Powinno się każdy lek zapakować do specjalnej torebki, dzięki temu będzie można je łatwiej odprawić.

Można transportować w zasadzie lekarstwa każdego typu. W bagażu podręcznym możesz spakować lekarstwa kupowane w aptece czy markecie, które nie potrzebują recepty (pastylki na ból gardła, sprayw na katar czy kremy). Bez problemu można również zabierać specyfiki do oczu i środki odkażające i możesz spakować więcej niż 100 ml. W bagażu podręcznym masz możliwość spakować również leki przpisywane na receptę przez doktora specjalistę. Ale to podlega specjalnym zasadom.

Transport leków na receptę

Leki sprzedawane na receptę także mogą znaleźć się w bagażu podręcznym. Nieistotne, czy udajesz się w podróż tanimi lotami Malta - Timisoara, czy decydujesz się na regularne linie lotnicze – w obu przypadkach można wziąć ze sobą lekarstwa do samolotu. Należy jedynie powiedzieć w trakcie odprawy, że masz je ze sobą.

Lekarstwa sprzedawane na receptę czasami jednak mogą nie przejść kontroli bagażowej. Dzieje się tak, ponieważ w innych państwach są różnego rodzaju przepisy dotyczące wydawania i przepisywania. W związku z tym też obsługa może poprosić cię o potwierdzenie autentyczności leków, co znaczy, że po prostu będziesz musiał pokazać konkretną dokumentację. Zazwyczaj wystarczy krótkie zaświadczenie od lekarza.

Przewoźnicy

Obowiązkowo zobacz, które linie lotnicze obsługują trasę Malta - Timisoara