X
Ładowanie...

Tanie loty Manama Frankfurt

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
27 paź 03 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Manama Frankfurt

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Manama Frankfurt

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Manama Frankfurt

Przewodnik po lotach Manama Frankfurt

Transport sprzętu sportowego podczas lotu Bahrain - Frankfurt

Lecisz w podróż do Bahrain - Frankfurt i marzysz o zabraniu ze sobą nart albo roweru? Zanim jednak wyruszysz zapoznaj się z zasadami transportu bagażu sportowego u danego przewoźnika oraz czy przewoźnik określa wymogi dotyczące wymiarów oraz wagi takiego bagażu. Większość linii lotniczych udziela zgody na przewóz bagażu sportowego bezpłatnie lub za dodatkową opłatą oraz uprzednim zgłoszeniu o chęci wzięcia takiego bagażu. Wynika to przede wszystkim z ograniczonego miejsca w luku bagażowym oraz zasad bezpieczeństwa lotu. W trakcie rezerwacji biletu do Bahrain - Frankfurt organizator lotu może zmienić typ bagażu sportowego na cargo i doliczyć opłatę w zależności od zadeklarowanego sprzętu do transportu.

Zasady transportu bagażu sportowego- poradnik dla podróżnych

Jeśli chcesz, aby Twój bagaż sportowy dotarł razem z Tobą do Bahrain - Frankfurt musisz koniecznie zadeklarować go u organizatora lotu oraz dostać potwierdzenie przewozu na bilecie. Twój bagaż sportowy musi zostać zapakowany odpowiednio do wymogów określonych przez linie lotnicze na trasie do Bahrain - Frankfurt, czyli musi mieć konkretną wagę, wymiar i ilość sztuk. Wskazane jest oklejenie sprzętu sportowego numerem rejsu oraz imieniem i nazwiskiem. Odprawa bagażu sportowego odbywa się głównie w miejscu przeznaczonym do takiej operacji, o godzinie wskazanej przez linie lotnicze.

W co spakować akcesoria sportowe?

Wszystko jest zależne od tego ile chcesz przeznaczyć pieniędzy na opakowanie sprzętu. W sklepach sportowych dostępne są specjalne torby, które w pełni chronią sprzęt oraz są zrobione w odpowiednim rozmiarze. Warto pamiętać, że takie walizki czy torby znacznie wpłyną na limit wagowy bagażu sportowego. Najmniej kosztowną opcją jest zapakowanie sprzętu sportowego do tekturowego pudła. Wadą tego typu opakowania, jest podatność na rozerwanie, co powoduje brak gwarancji na maksymalnie bezpieczny transport. Jeżeli wybierzesz ten typ opakowania, a sprzęt ma kilka elementów Twoim obowiązkiem jest spięcie ich razem na tyle mocno, aby dotarły razem z Tobą do Frankfurt w całości.