X
Ładowanie...

Tanie loty Manchester Olbia

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Manchester Olbia

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Manchester Olbia

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Manchester Olbia

Przewodnik po lotach Manchester Olbia

Podróż Manchester - Olbia z bicyklem na pokładzie samolotu

Wybierasz się w podróż Manchester - Olbia i marzysz o wzięciu ze sobą roweru? Niżej przedstawiamy niewielki wykaz, o czym pamiętać aby rower dotarł do celu razem z Tobą.

W jaki sposób przetransportować rower?

Wariantów na transport bicykla jest wiele. Na rynku można dostać dedykowane bardzo wytrzymałe walizki na rower. Z pewnością nic się nie stanie rowerowi schowanemu w walizkę, jednak są one drogie, ciężkie oraz wykorzystują ciężar bagażu. Kolejnym wariantem jest dedykowana torba na rower. Jest lżejsza, tańsza i zajmuje mniej miejsca. Sakwę warto wziąć pod uwagę, kiedy organizator lotu z góry informuje o wadze bagażu rejestrowanego/sportowego. Najtańszą opcją przewozu jest karton. Jest lekki, bez trudu można dociąć, dostosowując do wymiarów roweru lub limitów linii lotniczych. Wadą kartonu jest mała wytrzymałość.

Inne zabezpieczenie bicykla na okres podróży Manchester - Olbia

Warto poprosić załogę lotniska o wlepkę z opisem FRAGILE. Jeśli podróż z Manchester do Olbia jest z przesiadkami zaleca się opisać kufer nazwą miasta, ponieważ załoga nie jest odpowiedzialna za zagubienie bicykla na trasie rejsu. Na czas podróży ściągamy oraz wypuszczamy powietrze z kół. Wynika to ze procedur bezpieczeństwa lotu, przed możliwym rozerwaniem kół spowodowanym amplitudą ciśnienia w trakcie zniżania się samolotu do lądowania. Jeśli pakujesz rower do małych pudełek obligatoryjnie połącz je między sobą.

Cena transportu roweru

Koszt transportu bicykla jest ustalana przez przewoźnika i jest zależna od warunków przelotu, kierunku oraz limitów bagażowych.Koszt może zmienić się jeśli lot do danego Manchester - Olbia ma się odbyć podczas szczytu sezonu turystycznego.

Nadanie oraz odebranie bicykla

Rower najczęściej przekazuje się w dedykowanym punkcie przeznaczonym dla bagażu ponadwymiarowego (Oversized Baggage). Odbiór roweru, także ma miejsce w specjalnym miejscu.