X
Ładowanie...

Tanie loty Manchester Strasburg

już od 550 zł
29 mar 05 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Strasburg

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Strasburg
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
20 kwi (sob)
Lufthansa
Strasburg
27 kwi (sob)
Lufthansa
Katowice
20 kwi (sob)
Lufthansa
Strasburg
28 kwi (nie)
Lufthansa
Kraków
28 mar (czw)
Lufthansa
Strasburg
01 kwi (pon)
Lufthansa
Kraków
30 mar (sob)
Lufthansa
Strasburg
01 kwi (pon)
Lufthansa
Kraków
30 mar (sob)
Lufthansa
Strasburg
02 kwi (wto)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Manchester Strasburg

Przewodnik po lotach Manchester Strasburg

Transport sprzętu sportowego podczas lotu Manchester - Strasburg

Wyruszasz w podróż do Manchester - Strasburg i marzysz o zabraniu ze sobą nart albo roweru? Zanim jednak wyruszysz zapoznaj się z regulaminem transportu akcesoriów sportowych u danego organizatora lotu oraz czy organizator lotu określa ograniczenia dotyczące wymiarów oraz wagi takiego bagażu. Większość linii lotniczych pozwala na przewóz sprzętu sportowego bezpłatnie lub za dodatkową opłatą oraz wcześniejszym poinformowaniu o chęci zabrania takiego bagażu. Wynika to głównie z ograniczonej powierzchni w luku bagażowym oraz zasad bezpieczeństwa lotu. W trakcie rezerwacji lotu do Manchester - Strasburg przewoźnik może zmienić typ bagażu sportowego na cargo i naliczyć opłatę w zależności od zgłoszonego sprzętu do przewozu.

Zasady przewozu bagażu sportowego- poradnik dla podróżnych

Jeśli chcesz, aby Twój sprzęt sportowy dotarł razem z Tobą do Manchester - Strasburg musisz koniecznie zadeklarować go u przewoźnika oraz otrzymać potwierdzenie transportu na bilecie. Twój bagaż sportowy musi zostać zapakowany odpowiednio do ograniczeń narzuconych przez linie lotnicze na trasie do Manchester - Strasburg, czyli musi posiadać odpowiednią wagę, wymiar i ilość sztuk. Zaleca się oklejenie bagażu sportowego kodem rejsu oraz imieniem i nazwiskiem. Nadanie bagażu sportowego odbywa się głównie w miejscu dedykowanym do takiej czynności, o godzinie wskazanej przez linie lotnicze.

W co zapakować sprzęt sportowy?

Wszystko zależy od tego ile chcesz przeznaczyć funduszy na opakowanie sprzętu. W sklepach ze sprzętem sportowym dostępne są dedykowane walizki, które najlepiej chronią akcesoria oraz są zrobione pod odpowiedni wymiar. Należy mieć jednak na uwadze, że takie walizki oraz torby znacząco wpłyną na limit wagowy bagażu sportowego. Najtańszą opcją jest zapakowanie akcesoriów sportowych do kartonu. Wadą tego typu opakowania, jest podatność na uszczerbki, co powoduje brak gwarancji na maksymalnie bezpieczny przewóz. Jeśli zdecydujesz się na ten rodzaj opakowania, a sprzęt ma kilka części Twoim obowiązkiem jest spięcie ich razem tak, aby doleciały razem z Tobą do Strasburg bez szwanku.