gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Manises Ateny

już od 179 zł
23 lip 30 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Ateny

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Ateny
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
02 sie (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
05 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
01 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
05 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
17 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
25 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
30 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
07 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
30 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
08 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Manises Ateny

Przewodnik po lotach Manises Ateny

Niepełnosprawność a lot Walencja - Ateny

Coraz częściej samoloty, jakie oferowane okazują się być przez przeróżnych przewoźników mogą być przystosowane do oczekiwań ludzi niepełnosprawnych. Oznacza to, że mają prawo oni bez trudu przemieszczać się w taki sposób, a dodatkowo także mają możliwość liczyć na darmową pomoc, czy to na lotnisku czy już w samolocie. Warto jednak zdać sobie sprawę z kilku kwestii, tak żeby posiadać pewność, że właściwie się do tego latania przyszykujemy, nawet jeśli zamówimy tanie loty Walencja - Ateny.

To co najistotniejsze zgłaszajmy przed podróżą Walencja - Ateny

Musimy sobie zdawać sprawę z faktu, że liczba przestrzeni dla osób niepełnosprawnych na pokładzie samolotu będzie ograniczona. Przez to już w czasie rezerwowania biletu na tanie loty Walencja - Ateny powinniśmy przekazać ten fakt liniom lotniczym tak żeby miały szansę one to odnotować i odpowiednio nas ulokować w czasie lotu. Jeśli poruszamy się na wózku inwalidzkim, to możemy na nim dojechać do samolotu, a następnie przesiądziemy się na specjalny wózek, i nim wjedziemy na sam pokład. Nasz będzie schowany do luku bagażowego i dostarczony nam po wylądowaniu. Oczywiście podczas takiego przesiadania się z wózka na wózek możemy oczekiwać na pomoc obsługi takiego lotu.

Nie będzie miało wpływu na bagaż podręczny

Trzeba mieć wiedzę, że nawet rezerwując najtańszy bilet , możemy mieć pewność, że balkonik czy laska dopomagająca nam w przemieszczaniu się, nie są doliczane do masy walizki. Oznacza to, że przysługuje nam jednakowy bagaż podręczny jak pozostałym pasażerom. Dodatkowo także tanie loty Walencja - Ateny pozwalają na darmową obecność psa przewodnika i co istotne, zezwalają żeby znajdował się on razem z nami w kabinie samolotu.

Jeśli mamy świadomość, że podczas lotu potrzebna będzie nam pomoc ze względu na naszą niepełnosprawność, to warto to prędzej zgłosić. Dodatkowo trzeba znać własne prawa, lecz także obowiązki, tak abyśmy posiadali gwarancję, że odpowiednio przygotujemy się do takiej podróży. Tanie loty Walencja - Ateny posiadają sporo kuszących propozycji, a ponieważ nie dyskryminują one ludzi z żadną niepełnosprawnością, to trzeba z tego skorzystać. To także znaczy, że coraz częściej na spełnienie marzeń o wyprawach decydują się niewidomi, niesłyszący, a nawet osoby z niepełnosprawnością ruchową.