X
Ładowanie...

Tanie loty Maputo Palermo

już od 173 zł
02 cze 09 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Palermo

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Palermo
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Mediolan
02 lip (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palermo
10 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
02 lip (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palermo
11 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
03 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palermo
11 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Rzym
09 lip (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palermo
23 lip (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Rzym
09 lip (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palermo
19 lip (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Maputo Palermo

Przewodnik po lotach Maputo Palermo

Najbardziej korzystne polisy ubezpieczeniowe na podróż, czyli co i jak ubezpieczyć lecąc na trasie Maputo - Palermo

Decydując się na wakacje w biurze podróży automatycznie zostaje wykupione ubezpieczenie. Jeśli jednak planujesz podróż osobiście, potrzebujesz dodatkowej polisy ubezpieczeniowej. Nawet jeżeli skupiasz się na tanich lotach Maputo - Palermo, warto dopłacić trochę pieniędzy za ubezpieczenie. Sprawdź, które ubezpieczenie najbardziej przyda ci się w czasie wyjazdu i dlaczego jest naprawdę istotne.

Podstawowe ubezpieczenie turystyczne

Rzecz jasna najważniejsze jest standardowe ubezpieczenie dla turystów. Nie istotne, czy decydujesz się na tanie loty Maputo - Palermo, czy korzystasz z usług regularnych linii lotniczych, zawsze ci się przyda. Podstawowe ubezpieczenie turystyczne wlicza zarówno sam lot, i czas pobytu.

Polisa z reguły dotyczy następstw nieszczęśliwych wypadków. Chroni cię przed kosztami związanymi z stratą walizki – jednak biorąc ze sobą droższe rzeczy, należy dodatkowo wykupić polisę. Ponadto daje ci możliwość na rejs powrotny do domu w przypadku choroby i zwróci ci środki wydane na wizytę u lekarza za granicami, lub wtedy, jeśli zostaniesz ofiarą złodzieja.

Uzupełniającego ubezpieczenia dla podróżujących

Możesz korzystać z uzupełniających polis ubezpieczeniowych dedykowanych dla turystów. Ma je w ofercie wielu firm ubezpieczeniowych. Można nie tylko uzupełniająco zabezpieczyć wartościowy bagaż, lecz także na przykład ubezpieczyć się od jego opóźnienia – jeśli zaginie i będziesz szukać go, masz gwarantowane wypłacenie kosztów.

Większość towarzystw ubezpieczeniowych mają w ofercie również polisy ubezpieczeniowe od opóźnienia rejsu. To rozwiązanie jest wyjątkowo zadowalające, jeżeli spieszysz się na przesiadkę i opóźnienie oznacza oddawanie biletów ze stratą i przymus spędzenia nocy w hotelu. Taki rozwój wypadków bynajmniej nie należy do rzadkości, a sięgając po ubezpieczenie, masz możliwość wypłacenia wydanych dodatkowych pieniędzy. Nie bój się, że z powodu ubezpieczenia twoje tanie loty Maputo - Palermo bardzo podrożeją – z reguły jest to naprawdę niewielka stawka.