X
Ładowanie...

Tanie loty Maputo Turyn

już od 99 zł
23 sty 30 sty Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Turyn

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Turyn
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Malta
28 sty (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Turyn
01 lut (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bruksela
27 lut (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Turyn
04 mar (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
21 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Turyn
24 lut (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
21 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Turyn
25 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
21 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Turyn
26 lut (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Maputo Turyn

Przewodnik po lotach Maputo Turyn

Zniszczenie torby podczas lotu Maputo - Turyn

Lecisz samolotem i na lotnisku okazuje się, że walizka została zniszczona? Niżej prezentujemy kilka ważnych informacji , co trzeba zrobić, aby rozwiązać zaistniałą niekomfortową sytuację.

Prawa i obowiązki linii lotniczych w kwestii dbania o bagaż pasażerów- to warto wiedzieć!

Najistotniejsze kwestie związane z polityką bagażową określa konwencja montrealska i Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego 889/2002. Wskazane wyżej akty prawne mówią o tym, że przewoźnik ponosi odpowiedzialność za uszkodzenia walizki  tylko pod warunkiem, że uszkodzenie nastąpiło na pokładzie samolotu lub w czasie załadunku przez załogę oraz, że turysta ma prawo do starania się o zwrot kosztów za swoją stratę.W przypadku gdy walizka lub torba jest rejestrowana przewoźnik jest odpowiedzialny nawet jeśli nie jest winny uszkodzenia.Gdy walizka lub torba nie jest rejestrowana pasażer musi udowodnić, że doszło do zniszczenia z winy przewoźnika.

Zniszczenie torby w podróży do Maputo - Turyn- wskazówki dla pasażera

Zanim polecisz w wymarzoną podróż do Maputo - Turyn warto zapoznać się z warunkami zgłaszania reklamacji do danego przewoźnika, ponieważ regulują szczegółowo sposób postępowania. Gdy zauważysz, że Twój bagaż został uszkodzony podczas transportu, zgłoś to zdarzenie bezzwłocznie po przybyciu na lotnisko docelowe w biurze przewoźnika lub u agenta linii. Przy pomocy pracownika, na lotnisku powinno się wypełnić  protokół PIR (Property Irregularity Report), czyli protokół niezgodności bagażowej, w którym określamy przybliżoną datę zakupu zniszczonych części bagażu, ich cenę oraz kwotę rekompensaty. Fomularz reklamacyjny możesz także przesłać do 7 dni od zaistniałej sytuacji ale trzeba pamiętać, że liczy się data stempla pocztowego. Warto też dołączyć zdjęcie zniszczonego mienia w celu uwiarygodnienia straty. Skutecznym sposobem na zabezpieczenie się przed stratami wynikającymi  ze zniszczenia bagażu przez linie lotnicze jest wykupienie odpowiedniej polisy ubezpieczeniowej przed podróżą.