X
Ładowanie...

Tanie loty Marrakesz Vigo

już od 1112 zł
20 lis 27 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Vigo

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Vigo
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
03 mar (wto)
LOT
Vigo
10 mar (wto)
Air Europa
Warszawa
03 mar (wto)
LOT
Vigo
12 mar (czw)
Air Europa
Warszawa
03 mar (wto)
LOT
Vigo
13 mar (pią)
Air Europa
Warszawa
03 mar (wto)
LOT
Vigo
14 mar (sob)
Air Europa
Warszawa
07 mar (sob)
LOT
Vigo
10 mar (wto)
Air Europa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Marrakesz Vigo

Przewodnik po lotach Marrakesz Vigo

Czym jest bagaż podręczny?-wskazówki dla podróżnych

Rezerwujesz podróż samolotem do Marrakesz - Vigo i nie masz pojęcia czym się różni bagaż podręczny od bagażu rejestrowanego? Poniżej przedstawiamy kilka ważnych wskazówek dotyczących bagażu podręcznego. Bagaż podręczny to rodzaj bagażu, który jest przewożony w kabinie pasażerskiej w miejscu do tego przeznaczonym. Każdy przewoźnik określa swoje zasady dotyczące dopuszczalnych rozmiarów bagażu podręcznego i wysokość opłat za przewóz takiego bagażu. Poleca się przed wyjazdem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia wymogi dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dopłata za nadbagaż jest bardzo wysoka.

Co można zabrać do samolotu w bagażu podręcznym?

Przepisy dotyczące przewozu różnego rodzaju przedmiotów mogą różnić się w zależności od linii lotniczych oraz Marrakesz - Vigo, do którego podróżujemy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać usunięcia z bagażu kabinowego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Pakujemy tylko niezbędne rzeczy, takie jak rzeczy na zmianę, dokumenty oraz leki i akcesoria medyczne potrzebne podróżnemu. Do bagażu kabinowego można zabrać maksymalnie 1 litr płynów w pojemnikach do 100 ml. Dotyczy to m.in. szamponu, pasty do zębów, płynnych balsamów do ciała, wody, alkoholu. Jeżeli mamy cenne przedmioty to również pakujemy je do bagażu kabinowego. Zabranie jedzenia oraz elektroniki w ramach bagażu podręcznego określają przewoźnicy w zależności od trasy lotu Marrakesz - Vigo. W bagażu podręcznym nie mogą  znaleźć się przedmioty z ostrymi kolcami, zwłaszcza takie, które mogą posłużyć za broń.

Kiedy zabrać w lot tylko bagaż kabinowy?

Głównie kiedy Twoja lot do Marrakesz - Vigo nie jest długa. Kiedy podróżujesz tanimi liniami lub kiedy chcesz obniżyć koszty podróży. Warto mieć ze sobą tylko bagaż kabinowy jeśli Twój lot jest przesiadkowy, bo pozwoli zaoszczędzić czas podczas odpraw lotniskowych a w Marrakesz - Vigo masz możliwość kupić niezbędne rzeczy.