X
Ładowanie...

Tanie loty Marrakesz Zurych

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
15 gru 22 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Marrakesz Zurych

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Marrakesz Zurych

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Marrakesz Zurych

Przewodnik po lotach Marrakesz Zurych

Co z smartfonem w czasie latania Marrakesz - Zurych?

Z pewnością niejednokrotnie obserwując w filmach lot samolotem, widzieliśmy wiadomość o potrzebie wyłączenia telefonów komórkowych. Jednocześnie mamy świadomość, że na pokład samolotu Marrakesz - Zurych mamy prawo wnieść urządzenia elektryczne oraz elektroniczne. Jak to w takim razie funkcjonuje i czy rzeczywiście, przewoźnik pozwoli nam skorzystać z tych sprzętów w czasie przelotu?

Należy je pokazać podczas odprawy na przelot Marrakesz - Zurych

Na pokład samolotu możemy wziąć niektóre sprzęty, jednak zawsze powinniśmy je okazać w czasie kontroli bezpieczeństwa. Wówczas trzeba je wyjąć z torby oraz wsadzić do odpowiedniego pojemnika. Trzeba powiedzieć, że tanie loty Marrakesz - Zurych zezwalają nam na zabranie na pokład samolotu np. suszarki, lecz korzystanie z niej będzie bezwzględnie zabronione. A jak to przedstawia się z laptopem, czytnikiem albo tabletem? Czy je również możemy zabrać na lot Marrakesz - Zurych, ale nie możemy z nich korzystać?

W którym momencie można włączyć sprzęty elektroniczne w czasie lotu Marrakesz - Zurych?

Nawet jeżeli zdecydowaliśmy się na wybranie krótkiej możliwości lotu, może się okazać, że będziemy się nudzić i będziemy poszukiwali atrakcji. Przez to mamy prawo skorzystać z laptopa, smartfona, czytnika e-booków czy odtwarzacza MP3, lecz w konkretnym momencie. Podczas lądowania oraz startowania, wszystkie linie, nie tylko te proponujące tanie loty Marrakesz - Zurych, oczekują całkowitego odłączenia tych sprzętów, aby nie zakłóciły działania komputerów pokładowych. Po pojawieniu się wiadomości o możliwości odpięcia pasów, możemy rozpocząć korzystanie ze sprzętów elektronicznych. Istotne jest mimo wszystko to, żeby przez cały lot Marrakesz - Zurych, były one włączone w trybie „samolot/offline”. Mimo wszystko nie będziemy mogli skorzystać z telefonów komórkowych, one na czas lotu Marrakesz - Zurych powinny być wyłączone.

Pomyślmy o innych pasażerach

Jeśli pragniemy korzystać z oferty którą dają nam tanie loty Marrakesz - Zurych oraz załączyć urządzenia elektroniczne, to mamy pozwolenie. Jednak pamiętajmy, że na pokładzie nie będziemy sami. Korzystajmy ze słuchawek, aby nie przeszkadzać pozostałym podróżnym. A podczas całego przelotu Marrakesz - Zurych musimy słuchać zaleceń załogi.

Obowiązkowo sprawdźmy jakie są zasady użytkowania z przeróżnych sprzętów w czasie lotu Marrakesz - Zurych. Zobaczmy, kiedy możemy je włączyć, a kiedy muszą być wyłączone oraz w jaki sposób mamy możliwość je wnieść na pokład. Jedynie wtedy, możemy posiadać pewność, że nasz przelot jest bezpieczny.