X
Ładowanie...

Tanie loty EasyJet Marsylia Londyn

już od 386 zł
01 lip 08 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Francja Londyn

Bilety lotnicze Francja Londyn

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Paryż
21 sie (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Londyn
28 sie (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Paryż
16 sie (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Londyn
28 sie (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Paryż
18 sie (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Londyn
28 sie (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Paryż
19 sie (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Londyn
28 sie (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Paryż
18 sie (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Londyn
26 sie (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje EasyJet Marsylia Londyn

Przewodnik po lotach EasyJet Marsylia Londyn

Nie bójmy się przesiadania podczas latania Marsylia - Londyn

Chcąc lecieć na wakacje, zazwyczaj rozglądamy się za połączeniami bezpośrednimi. Wówczas nie będziemy musieli się przesiadać, uzyskujemy większą pewność, że nasza walizka wraz z nami, dotrze do miasta końcowego. Ale, warto także panować nad strachem oraz sprawdzić, w jaki sposób prezentują się połączenia z przesiadkami. Być może strach posiada wielkie oczy, a znając parę głównych zasad, nie będziemy się bać. Zwłaszcza, że wybierając lot z przesiadkami, mamy możliwość mieć tanie loty Marsylia - Londyn, a dodatkowo może zjawić się sposobność na obejrzenie kolejnego miasta.

W jakim momencie proponowane będą przesiadki?

Trzeba wiedzieć, że przesiadki będą nam zaproponowane, gdy trasa między miejscem startu a końcowym będzie rzeczywiście znaczna. Lub kiedy lecimy do rzadko odwiedzanych miejsc. Być może, że wybierając przelot z przesiadkami, nie możemy liczyć na krótki lot, lecz za to możemy uzyskać coś odmiennego. Zamiast siedzieć przez parę godzin w samolocie, dostaniemy możliwość zrobienia zakupów na lotnisku, spożycia czegoś smacznego w restauracji na lotnisku, a także czasem opuszczenia lotniska oraz zwiedzenia miejscowości. Przez skorzystanie z przesiadek mamy możliwość mieć zaoferowane tanie loty Marsylia - Londyn, dlatego trzeba na spokojnie przeanalizować daną propozycję.

O czym powinniśmy pamiętać zamawiając lot Marsylia - Londyn

Jeśli posiadamy zamówiony lot z przesiadkami, to warto zobaczyć, czy nie potrzebujemy wizy. Niektóre kraje chociażby USA domagają się wizy tranzytowej, jeżeli mamy na ich lotnisku mieć przesiadkę. Warto też sprawdzić jak przemieszczać się po lotnisku, na którym musimy się przesiąść. Tu dużo podpowiedzi odnajdziemy na portalu takiego lotniska. W większości przypadków bagaż jest przenoszony z samolotu do samolotu bez udziału pasażera, dlatego trzeba się upewnić czy będzie odpowiednio oklejony.

Może się okazać, że będą nam zaproponowane tanie loty Marsylia - Londyn, w czasie których będziemy mieć przesiadkę. Trzeba czytać na ten temat, sprawdzić którzy przewoźnicy będą w tym brać udział, jak również jaka jest najkorzystniejsza cena biletu. Jeżeli okażemy się być dobrze przygotowani, to takie przesiadki nie staną się dla nas niczym strasznym.