X
Ładowanie...

Tanie loty Marsylia Salwador

już od 2950 zł
22 paź 29 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Salwador

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Salwador
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
02 lut (nie)
Air France
Salwador
13 lut (czw)
KLM
Warszawa
03 lut (pon)
KLM
Salwador
13 lut (czw)
KLM
Warszawa
01 lut (sob)
Air France
Salwador
13 lut (czw)
KLM
Warszawa
02 lut (nie)
Air France
Salwador
14 lut (pią)
Lan Airlines
Warszawa
02 lut (nie)
Air France
Salwador
15 lut (sob)
KLM
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Marsylia Salwador

Przewodnik po lotach Marsylia Salwador

Przewóz sprzętu sportowego podczas lotu Marsylia - Salwador

Wyruszasz w podróż do Marsylia - Salwador i marzysz o wzięciu ze sobą nart albo roweru? Zanim jednak polecisz zapoznaj się z zasadami przewozu bagażu sportowego u danego przewoźnika oraz czy przewoźnik określa wymogi dotyczące wymiarów oraz wagi takiego bagażu. Większość przewoźników pozwala na przewóz bagażu sportowego bezpłatnie lub za dodatkową opłatą oraz wcześniejszym poinformowaniu o chęci wzięcia takiego bagażu. Wynika to przede wszystkim z ograniczonej powierzchni w luku bagażowym oraz zasad bezpieczeństwa lotu. Podczas rezerwacji biletu do Marsylia - Salwador przewoźnik ma prawo zmienić typ bagażu sportowego na cargo i naliczyć opłatę w zależności od zadeklarowanego sprzętu do przewozu.

Zasady transportu akcesoriów sportowych- poradnik dla turystów

Jeśli chcesz, aby Twój bagaż sportowy dotarł razem z Tobą do Marsylia - Salwador musisz koniecznie zgłosić go u przewoźnika oraz dostać potwierdzenie transportu na bilecie. Twój bagaż sportowy musi być spakowany odpowiednio do ograniczeń narzuconych przez linie lotnicze na trasie do Marsylia - Salwador, czyli musi mieć konkretną wagę, wymiar i ilość sztuk. Wskazane jest oklejenie sprzętu sportowego numerem rejsu oraz imieniem i nazwiskiem. Nadanie bagażu sportowego odbywa się głównie w miejscu dedykowanym do takiej operacji, o godzinie określonej przez przewoźnika.

W co spakować akcesoria sportowe?

Wszystko jest zależne od tego ile chcesz przeznaczyć pieniędzy na opakowanie akcesoriów. W sklepach sportowych dostępne są dedykowane torby, które w pełni chronią sprzęt oraz są zrobione w odpowiednim rozmiarze. Warto pamiętać, że takie walizki i torby znacznie wpłyną na wagę bagażu sportowego. Najtańszą opcją jest spakowanie sprzętu sportowego do tekturowego pudła. Wadą tego rodzaju opakowania, jest brak odporności na rozerwanie, co nie daje gwarancji na maksymalnie bezpieczny transport. Jeśli wybierzesz ten typ opakowania, a sprzęt sportowy ma kilka części Twoim obowiązkiem jest sklejenie ich razem tak, aby dotarły razem z Tobą do Salwador bez szwanku.