X
Ładowanie...

Tanie loty Marsylia Werona

już od 515 zł
26 maj 02 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Werona

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Werona
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
14 lip (nie)
Lufthansa
Werona
24 lip (śro)
Lufthansa
Katowice
14 lip (nie)
Lufthansa
Werona
25 lip (czw)
Lufthansa
Katowice
16 lip (wto)
Lufthansa
Werona
24 lip (śro)
Lufthansa
Katowice
16 lip (wto)
Lufthansa
Werona
25 lip (czw)
Lufthansa
Katowice
17 lip (śro)
Lufthansa
Werona
24 lip (śro)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Marsylia Werona

Przewodnik po lotach Marsylia Werona

Tanie loty Marsylia - Werona z przesiadkami– organizacja i porady

Od czasu do czasu nie możesz do celu podróży dostać się jedną linią. Innym razem na przykład może się okazać, że rejsy z przesiadkami są o wiele tańsze i korzystniejsze. Naprawdę nie ma powodów do obaw. Oto, co musisz wiedzieć o lotach z przesiadkami na trasie Marsylia - Werona.

Przesiadki na jednym bilecie

Decydując się na lot z przesiadkami w liniach regularnych, z reguły konkretne przesiadki są wydrukowane na jednym bilecie. To sprawia, że przechodzisz odprawę wyłącznie jeden raz i natychmiast otrzymujesz karty pokładowe. Tanie loty Marsylia - Werona najczęściej uważają każdą zmianę samolotu jako osobny rejs. W takiej sytuacji trzeba przejść odprawę za każdym razem. Jeżeli przesiadka będzie na terenie kraju mającym wizy, musisz także przygotować się na kontrolę.

Sam widzisz, że przesiadki na trasie Marsylia - Werona nie są ani trochę niewygodne. Co więcej, to może być idealny sposób na oszczędzenie pieniędzy. Narzędzie Smart Connection to najlepsza metoda na zarezerwowanie tańszych biletów przesiadkowych. Upust może wynieść mniej więcej 60%.

Opóźnienia samolotów a przesiadka

To jest właśnie ten czynnik, który spędza sen z powiek turystów. To rzeczywiście stresująca sytuacja, wiele osób zastanawia się, jak przygotować się do przesiadki. Jak wiele czasu potrzeba na poruszanię się na lotnisku? Zazwyczaj firmy przewozowe same to obliczają. Rzadko wydarza się tak, że musisz natychmiast przejść do kolejnego samolotu. W większości przypadków spokojnie zdążysz jeszcze przegryźć coś. Jeśli jednak pojawi się opóźnienie, linie lotnicze od razu pomogą ci i znajdą ci siedzenie w kolejnym samolocie.

W usłudze Smart Connection zazwyczaj przesiadka to kilka godzin. Jednakże nie obawiaj się, nie jest to stracony czas. Przesiadki wypadają w najatrakcyjniejszych miastach na ziemi. Możesz zwiedzić barwny Zagrzeb czy ciekawą Moskwę i na czas przyjechać znów na lotnisko.