X
Ładowanie...

Tanie loty EasyJet Mediolan Kraków

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
02 lut 09 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty EasyJet

Mediolan Kraków

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze EasyJet Mediolan Kraków

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje EasyJet Mediolan Kraków

Przewodnik po lotach EasyJet Mediolan Kraków

A co z ludźmi kalekimi podczas lotu?

Trzeba pamiętać, że osoby niepełnosprawne nie mogą cały czas przesiadywać w domu. Sporo przewoźników proponuje odpowiednio przystosowane samoloty, na pokładzie których są miejsca przystosowane do ludzi kalekich, a nawet profesjonalnie przystosowane łazienki. Nawet tanie loty Mediolan - Kraków linią easyJet posiadają we własnej ofercie zaproszenie dla tych osób, a to oznacza, że bez problemów mogą podziwiać świat.

Co trzeba wiedzieć podczas lotu Mediolan - Kraków linią easyJet

Jeżeli człowiek niepełnosprawny chce korzystać z propozycji którą mają tanie loty Mediolan - Kraków linią easyJet, to powinien pamiętać, aby wypisać właściwy formularz. Wtedy przewoźnik będzie wiedział, że dana jednostka chce lecieć i będzie ona posiadała zarezerwowane miejsce. Czasami ilość takich miejsc na pokładzie jest sztywno ustalona, więc dobrze jest powiadomić o własnej obecności na trasie Mediolan - Kraków linią easyJet

.

Jak długo polecimy?

Osoby niewidome i niesłyszące, mają prawo wziąć na pokład samolotu psa przewodnika. Rzecz jasna trzeba pamiętać o smyczy, kagańcu oraz niezbędnych dokumentach, lecz jest to możliwe. Jeżeli także wybierze się odpowiedni przelot to taka podróż okaże się sympatycznie zapamiętana. Nie będzie problemów z zabraniem tego psa również wtenczas, gdy zarezerwujemy tanie loty Mediolan - Kraków linią easyJet

.

A wózek inwalidzki?

Znaleźliśmy tani bilet, mamy pewność że pokład jest przygotowany do osób kalekich, ale namyślamy się, czy zmieścimy się do niego z własnym wózkiem? Trzeba powiedzieć, że na swoim wózku dojedziemy jedynie do wejścia, potem załoga lotu Mediolan - Kraków linią easyJet dopomoże nam się przesiąść na mniejszy wózek, którym dostaniemy się na pokład, a nasz będzie schowany do miejsca na bagaże rejestrowane. Po skończonym locie, znowu będą musieli nam asystować, abyśmy przesiedli się na nasz wózek.

Warto sprawdzić jakich formalności trzeba dopełnić, żebyśmy posiadali pewność, że wejdziemy na lot Mediolan - Kraków linią easyJet. Im więcej wiadomości o sobie przekażemy, tym dokładniej przewoźnik będzie mógł się przyszykować do opieki nad naszą osobą i zagwarantowania wszystkiego co potrzebne. Ale im lżejszy okaże się nasz bagaż podręczny, tym prościej będzie nam się samodzielnie tym zajmować.