X
Ładowanie...

Tanie loty Mediolan Malaga

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Mediolan Malaga

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Mediolan Malaga

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Mediolan Malaga

Przewodnik po lotach Mediolan Malaga

Klasa biznes - luksus w podróży

Urlop to czas relaksu po ciężkiej pracy i zwiedzania odległych destynacji. Chcesz kupić bilety na lot Mediolan - Malaga? Jeśli marzysz o luksusie na pokładzie samolotu, zdecyduj się na klasę biznes! Na jakie rozrywki mogą liczyć turyści?

Klasa biznes - jakie atrakcje czekają na pasażerów

Każdy operator lotniczy może gwarantować zróżnicowane udogodnienia dla klientów. Zazwyczaj na pokładzie są komfortowe fotele z rozkładanymi fotelami, a personel serwuje pasażerom luksusowe trunki oraz koktajle owocowe czy drobne przysmaki. Podróżni mogą również korzystać z minibarku, w którym dostępne są rozmaite alkohole. Wystrój wnętrza na pokładzie zachwyca znakomitym standardem, siedzenia wykończone są skórą naturalną, często można spotkać dodatki ze szlachetnych materiałów, co zwiększa poczucie luksusu. A co z rozrywką w klasie biznes? Pasażerowie mogą korzystać z wysokiej jakości telewizorów, a oglądaniu filmów towarzyszy najwyższej jakości dźwięk.

Dodatkowe atrakcje dla pasażerów

Interesuje Cię lot Mediolan - Malaga w klasie biznes? Będziesz zadowolony z posiłków serwowanych podawanymi na pokładzie - o ich przygotowanie dbają znani szefowie kuchni. Dania serwowane na kosztownej porcelanie, a ich walory smakowe spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających podróżnych. To oczywiście nie wszystkie udogodnienia, na które mogą liczyć pasażerowie klasy biznes - należy także wspomnieć o dedykowanych poczekalniach na lotnisku, w których mogą oni oczekiwać na lot. Kolejnym plusem jest również możliwość zabrania ze sobą większej ilości walizek. Marzysz o podróży Mediolan - Malaga na pokładzie klasy biznes? Pamiętaj, że luksusowe warunki w czasie lotu. Podróżni za bilety zapłacą zdecydowanie więcej niż w przypadku klasy ekonomicznej.