X
Ładowanie...

Tanie loty Mediolan Thira

już od 566 zł
03 cze 10 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Thira

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Thira
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
16 lis (pią)
Aegean Air
Thira
19 lis (pon)
Aegean Air
Ateny
04 cze (pon)
Ellinair
Lot bezpośredni
Thira
14 cze (czw)
Ellinair
Lot bezpośredni
Warszawa
14 lis (śro)
Aegean Air
Thira
19 lis (pon)
Aegean Air
Warszawa
14 lis (śro)
Aegean Air
Thira
20 lis (wto)
Aegean Air
Warszawa
16 lis (pią)
Aegean Air
Thira
20 lis (wto)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Mediolan Thira

Przewodnik po lotach Mediolan Thira

Odwołany lub opóźniony przelot Mediolan - Thira. A co, jeśli lot Mediolan - Thira jest opóźniony

Odwołany samolot – to największy koszmar podróżujących lecących z przesiadkami. Wizja opóźnionego samolotu możne napędzić strachu również kolejnym pasażerom. Sprawdź, co w przypadku, kiedy twój rejs będzie wykreślony lub będzie mocno opóźniony.

Po pierwsze opanuj nerwy

Opóźnienia lub odwołania samolotów nie są przecież częste. To raczej niezbyt częste wypadki, które można usprawiedliwić niesprzyjającą aurą, awariami na lotnisku albo awariami technicznymi. Jednakże nie zmienia to faktu, że w czasie podania informacji, podróżujący są niezwykle zaniepokojeni. Jednakże nie ma powodu do niepokoju – nie zostajesz zdany na siebie. Organizator lotu bierze za ciebie odpowiedzialność.

Każda linia lotnicza, także tanie loty Mediolan - Thira, są zobowiązane do zapewnienia ci biletu w innym rejsie, jeśli w wyniku opóźnienia nie zdążysz na przesiadkę. Ponadto zapewniają podróżnym jedzenie i wodę, a jeżeli okres oczekiwania na start znacząco się wydłuży, także nocleg. Możesz zorganizowania tego szybciej, na przykład wyszukując hotele znajdujące się w niedużej odległości od lotniska wybierając usługę wyszukiwarki FRU.

Dochodzenie odszkodowania po opóźnionym lub odwołanym rejsie

W przypadku, gdy rejs będzie opóźniony lub odwołany możesz dochodzić wypłacenia środków nie tylko od firmy ubezpieczeniowej. Po pierwsze to linia lotnicza musi dać pieniądze na przebudowanie biletu i przykładowo transportu na kolejne lotnisko. Poza tym masz prawo także wystąpić o odszkodowanie. Czas na wniesienie podania to 7 dni.

Świadczenie należy się, jeśli czas oczekiwania jest dłuższy niż 3 godziny. Możesz otrzymać zwrot kosztów biletu. Kwota odszkodowania wynosi od 250 do 600 euro. Dotyczy to zarówno regularnych przewoźników, jak i tanich lotów Mediolan - Thira. Mogą ci odmówić tylko wtedy, jeśli opóźnienie było spowodowane nadzwyczajnymi okolicznościami, to znaczy na przykład wydarzeniem losowym.