gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Volareweb Melbourne Brisbane

już od 2160 zł
01 paź 08 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Brisbane

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Brisbane
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Singapur
14 paź (nie)
Emirates
Lot bezpośredni
Brisbane
23 lis (pią)
Emirates
Lot bezpośredni
Singapur
13 paź (sob)
Malaysia Airlines
Brisbane
22 lis (czw)
Malaysia Airlines
Hongkong
24 gru (pon)
Volareweb
Brisbane
08 sty (wto)
Volareweb
Hongkong
25 gru (wto)
Volareweb
Brisbane
08 sty (wto)
Volareweb
Singapur
13 paź (sob)
QANTAS AIRWAYS
Lot bezpośredni
Brisbane
20 lis (wto)
QANTAS AIRWAYS
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Volareweb Melbourne Brisbane

Przewodnik po lotach Volareweb Melbourne Brisbane

W jaki sposób zapakować bagaż podręczny podróżując na trasie Melbourne - Brisbane linią Virgin Australia Airlines?

Nie jest istotne czy udajemy się w daleką czy bliską wyprawę. Jeżeli lecimy samolotem, to ważna jest dla nas kwestia bagażu podręcznego, czyli tego który zabieramy ze sobą na pokład. Istotne jest to, że taki bagaż powinien mieć ustalone wymiary i wagę, tak abyśmy mieli pewność, że będziemy mieli możliwość go wnieść na pokład, zmieści się w schowku lub pod fotelem oraz nie będziemy musieli niczego z niego wyrzucać, ani tym bardziej ponosić koszty nadbagażu.

Na co powinniśmy spojrzeć?

Lecąc z Melbourne do Brisbane musimy wiedzieć, że do bagażu podręcznego trzeba włożyć dokumenty, pieniądze i wszystkie wartościowe przedmioty, także wtenczas, gdy kupiliśmy bagaż rejestrowany. Warto spakować się w torbę, w którą da się schować więcej rzeczy niż w walizkę, która jest sztywniejsza. Tanie loty Melbourne - Brisbane linią Virgin Australia Airlines oferują nam możliwość zabrania na pokład jedynie jednej torby, dlatego trzeba decydować się na te konieczne rzeczy/ Jeśli latasz z bagażem podręcznym warto nie brać tego, co można tanio dokupić na miejscu. W czasie kontroli będziemy poproszeni, aby wyjąć niektóre rzeczy, takie jak kosmetyki czy elektronikę, a więc powinniśmy je mieć na górze, żeby wszystko poszło szybko i sprawnie.

Cięższe ubrania na sobie podczas lotu Melbourne - Brisbane linią Virgin Australia Airlines

Jeśli zabieramy jedynie bagaż podręczny, lub chcemy ograniczyć wagę bagażu rejestrowanego, to należy cięższe buty czy odzież wierzchnią założyć na siebie. Nawet tanie loty Melbourne - Brisbane linią Virgin Australia Airlines nie mają ograniczenia co do wagi pasażerów, czyli nie będzie trudności, żebyśmy mieli je na sobie, a równocześnie mocno ograniczymy wagę naszego bagażu. Do przewożonych płynów będzie wliczać się nie tylko woda, ale także kosmetyki, a łączny limit na nie wynosi 1 litr.

Każda linia posiada własną politykę bagażową

Planując podróż samolotem, powinniśmy wiedzieć, że każda linia posiada własną politykę bagażową. Przez to trzeba zobaczyć, kto lata na interesującej nas trasie

Przeważnie bagaż podręczny musi mieścić się w rozmiarach 55x40x20 cm i wadze 5-10 kg. Zwłaszcza, że linie oferujące tanie loty Melbourne - Brisbane linią Virgin Australia Airlines, posiadają dosyć wysokie ceny za transport bagażu rejestrowanego.

Warto dokładnie sprawdzić, które rzeczy mają szansę się pojawić w bagażu podręcznym i jakie ma mieć wymiary oraz masę, ponieważ wówczas zaoszczędzimy mnóstwo nerwów w czasie lotu.