X
Ładowanie...

Tanie loty Melilla Ateny

już od 1256 zł
27 lut 06 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Hiszpania Ateny

Bilety lotnicze Hiszpania Ateny

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Ibiza
23 lut (sob)
Vueling Airlines
Ateny
06 mar (śro)
Vueling Airlines
Ibiza
23 lut (sob)
Vueling Airlines
Ateny
07 mar (czw)
Ryanair
Ibiza
01 mar (pią)
Vueling Airlines
Ateny
06 mar (śro)
Vueling Airlines
Ibiza
23 lut (sob)
Vueling Airlines
Ateny
04 mar (pon)
Ryanair
Ibiza
23 lut (sob)
Vueling Airlines
Ateny
05 mar (wto)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Melilla Ateny

Przewodnik po lotach Melilla Ateny

Prawa i obowiązki pasażera samolotu

Czeka Cię podróż Melilla -Ateny i chcesz upewnić się, że nic nie zakłóci Twojego spokoju? Przed wyjazdem zweryfikuj, do czego zobowiązani są pasażerowie. W jakich sytuacjach możemy otrzymać rekompensatę od linii lotniczych? Sprawdziliśmy to!

Kiedy przewoźnik może nie wpuścić pasażera do samolotu?

Przed Tobą wycieczka na terenie Unii Europejskiej? Przed wyjazdem należy zweryfikować unijne przepisy, które określają podstawowe obowiązki osób wchodzących na pokład samolotu. Przepisy warto zweryfikować również przed lotami do egzotycznych krajów. Niezależnie od tego, czy planujesz lot Melilla -Ateny, czy inny kierunek, pamiętaj, że obsługa może wyprosić z pokładu osoby znajdującej się pod wpływem alkoholu. Tak samo wygląda sytuacja z pasażerami, którzy stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa innych podróżnych. Osoby wchodzące na pokład muszą także pamiętać o zasadach związanych z zawartością bagażu. Zakazane jest przewożenie środków, które mogą narazić zdrowie i życie podróżnych - np. brzytwy, nożyczki, materiały pirotechniczne.

Co z overbookingiem - prawa turysty

Czy prawa pasażera mogą być ograniczone również w innych wypadkach? Okazuje się, że może się tak zdarzyć w sytuacji tzw. overbookingu. Obsługa powinna jednak podchodzić do turystów z odpowiednim szacunkiem i najpierw poszukać osób chętnych do opuszczenia pokładu. Jeśli zdarzy się taka sytuacja linie lotnicze są też zobligowane do zapłaty rekompensaty. A co z anulowaniem lotu? Turyści mogą wówczas żądać zwrotu kosztów biletu, a w niektórych przypadkach - również pokrycia kosztów hotelu i posiłków. Analogicznie wygląda sytuacja pasażerów lotów opóźnionych o kilka godzin. Jeśli obawiasz się nieprzyjemnych sytuacji związanych z podróżą - przed lotem Melilla -Ateny wykup odpowiednią polisę ubezpieczeniową.