X
Ładowanie...

Tanie loty Melilla Barcelona

już od 831 zł
02 lip 09 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Hiszpania Barcelona

Bilety lotnicze Hiszpania Barcelona

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Teneryfa
04 lip (śro)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Barcelona
06 lip (pią)
Ryanair
Teneryfa
02 lip (pon)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Barcelona
06 lip (pią)
Ryanair
Teneryfa
26 cze (wto)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Barcelona
27 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Teneryfa
03 lip (wto)
Iberia
Barcelona
05 lip (czw)
Iberia
Teneryfa
05 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
07 lip (sob)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Melilla Barcelona

Przewodnik po lotach Melilla Barcelona

Przewożenie medykamentów w bagażu podręcznym w tanich lotach Melilla - Barcelona

O ile kwestia przewożenia przekąsek i picia na pokładzie jest wszystkim świetnie znana, o tyle przewożenie leków może już budzić niepokój i kontrowersje. Dowiedz się, jakie leki możesz wziąć ze sobą na pokład samolotu i jakie są warunki przewoźników co do tego.

Przewożenie leków w bagażu podręcznym

Przepisy mówią, że podróżujący mają prawo zabrać ze sobą lekarstwa w bagażu podręcznym. To świetna wiadomość dla ludzi korzystających z tanich lotów Melilla - Barcelona, ze względu na to najczęściej zabierają oni jedynie podręczny bagaż. Należy wszystkie lekarstwa zapakować do specjalnej torby, to sprawi, że będzie można je szybciej oddać na kontroli.

Masz prawo transportować właściwie lekarstwa wszystkie. W bagażu podręcznym możesz przewieźć leki ogólnodostępne, bez recepty (pastylki do ssania, preparaty do nosa czy kremy). Bez problemu można też transportować krople do oczu i płyny dezynfekujące i możesz wziąć ze sobą więcej niż sto mililitrów. W bagażu podręcznym można zabrać też leki sprzedawane na receptę przez lekarza specjalistę. Jednak to może podlegać kolejnym regułom.

Przewóz lekarstw na receptę

Lekarstwa wydawane na receptę również mogą znaleźć się w bagażu podręcznym. Obojętnie, czy wybierasz się tanimi lotami Melilla - Barcelona, czy decydujesz się na standardowe linie lotnicze – w każdym z tych przypadków masz możliwość wziąć ze sobą lekarstwa na pokład samolotu. Musisz jedynie powiedzieć w trakcie odprawy, że masz je ze sobą.

Lekarstwa wydawane na receptę od czasu do czasu jednakże mogą nie przejść kontroli. To się zdarza, ponieważ w różnych państwach są różnego rodzaju zasady związane z ich wydawaniem i przepisywaniem. Z tego powodu też możesz zostać poproszony o potwierdzenie autentyczności leków, czyli jedynie należy przedstawić sprawdzoną dokumentację. Zazwyczaj wystarczy zwykłe zaświadczenie od lekarza.

Linie lotniecze

Obowiązkowo zobacz, które linie lotnicze obsługują trasę Melilla - Barcelona