X
Ładowanie...

Tanie loty Melilla Malaga

już od 165 zł
26 maj 02 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Hiszpania Malaga

Bilety lotnicze Hiszpania Malaga

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Barcelona
29 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Malaga
07 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
29 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Malaga
08 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
30 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Malaga
07 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
30 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Malaga
08 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
01 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Malaga
07 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Melilla Malaga

Przewodnik po lotach Melilla Malaga

Wypożyczenie samochodu w czasie podróży Melilla - Malaga- o czym warto wiedzieć!Krótki informator dla turystów

Wybierasz się z przyjaciółmi w podróż Melilla - Malaga, a Twoim marzeniem jest zobaczenie jak największej ilości mniejszych miasteczek w trakcie całego wyjazdu? Jeśli masz dodatkowe fundusze, które możesz zainwestować w całą wycieczkę oraz masz ważne prawo jazdy, polecamy wynająć samochód na czas trwania podróży Melilla - Malaga. Możesz tego dokonać po dotarciu na miejsce lub przed wyjazdem przez Internet za pomocą naszej strony internetowej FRU.PL w zakładce Usługi, która dobierze najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie według wpisanych informacji przez Ciebie w formularzu. Z wypożyczaniem auta najlepiej nie czekać na ostatnią chwilę tylko zrobić to z pewnym wyprzedzeniem, wtedy mamy większą szansę na wypożyczenie samochodu, które spełni wszystkie nasze oczekiwania. Opcja internetowa jest mniej stresująca, ponieważ uzupełniasz formularz w domu, z zapasem czasu na dokładne przeczytanie warunków umowy najmu auta, dlatego znacząco wcześniej warto rozważyć taką opcję.

Odbiór auta

Przed lotem Melilla - Malaga wydrukuj potwierdzenie rezerwacji i dane kontaktowe do wypożyczalni, z usług której skorzystamy. W przypadku niejasności mogą okazać się niezbędne. Na miejscu przeczytaj umowę, którą podpiszesz. Trzeba skontrolować czy nie różni się od oferty wykupionej przez Internet i czy umowa zawiera informacje o tych usługach, za które pobrana została opłata. Podczas odbioru pojazdu wymagane jest przedstawienie dokumentu, by potwierdzić tożsamość, może to być dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport. Auto można odebrać, a potem pozostawić w ustalonym przez klienta miejscu. Mogą to być dwie dowolone lokalizacje. Niektóre wypożyczalnie naliczają dodatkową opłatę, jeśli miejsce pozostawienia samochodu znajduje się w innej lokalizacji niż biuro pośrednika. Nie wszystkie wypożyczalnie są otwarte całodobowo, jednak po wcześniejszym ustaleniu jak najbardziej samochód można odebrać lub oddać nawet w porze nocnej. Podczas odbierania auta sprawdź stan techniczny pojazdu, a więc wszelkie usterki lub mankamenty karoserii powinny zostać odnotowane przez pracownika zdającego samochód. Gdy podczas odbioru samochodu nie uczestniczy pracownik wypożyczalni, warto zrobić zdjęcia uszkodzeń, które będą pomocne w razie ewentualnych rozszczeń ze strony pośrednika.

O czym jeszcze warto pamiętać przy wypożyczaniu samochodu?

Przede wszystkim trzeba dowiedzieć się o zasadach zwrotu paliwa i opłatach z tym związanych. Najczęściej wypożyczalnie informują klienta o ilości paliwa w baku i żadają takiej samej ilości w chwili zwrotu samochodu. W innym przypadku paliwo uzupełnia pośrednik, jednak doliczy za to dodatkową opłatę. Najważniejszym aspektem umowy jest kwestia ubezpieczenia. By czuć się bezpiecznie, powinniśmy mieć wykupione ubezpieczenie OC oraz AC i kradzieży -Theft insurance. Są one najczęściej zawarte w cenie wynajmu auta, ale w biurze wypożyczalni warto jeszcze dopytać o zakres ochrony takiego ubezpieczenia.