gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Metz Al-Ujun

już od 87 zł
25 lis 02 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Maroko

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Maroko
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Walencja
27 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Fez
04 gru (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Walencja
27 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Fez
08 gru (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Walencja
01 gru (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Fez
04 gru (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Walencja
01 gru (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Fez
08 gru (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
03 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Marrakesz
09 gru (nie)
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Metz Al-Ujun

Przewodnik po lotach Metz Al-Ujun

Czy w czasie podróży Metz Nancy - El Aaiun odczujemy jetlag?

Jeżeli planujemy lot samolotem, to zazwyczaj martwimy się przeróżnymi rzeczami. Czy będziemy mogli kupić najtańszy bilet, czy będziemy mogli skorzystać z najkrótszego lotu. Martwimy się, czy prawidłowo się odprawimy, czy nie zagubimy walizki. Mimo wszystko rzadko kto zastanawia się nad tym, czy przy wybranym przez niego połączeniu Metz Nancy - El Aaiun, może pokazać się jetlag.

Czemu przy dalekich lotach Metz Nancy - El Aaiun pojawia się jetlag

Myślimy co to takiego? To zmęczenie, rozdrażnienie, ból głowy oraz trudności ze skupieniem się, jakie występują, kiedy nasz przelot Metz Nancy - El Aaiun ma miejsce przez kilka stref czasowych. Wtedy organizm musi stracić kilka godzin – jeśli polecimy na wschód, co gorzej znosi, lub te kilka godzin dostaje – jeżeli lecimy na zachód, co odczuje słabiej. Dlatego zamawiając tanie loty Metz Nancy - El Aaiun oraz wiedząc, że przelecimy przez parę stref. Trzeba sprawdzić, co zrobić żeby to niemiłe wrażenie okazało się być minimalne.

Co gdy lecimy Metz Nancy - El Aaiun na zachód?

Kiedy zarezerwowaliśmy tanie loty Metz Nancy - El Aaiun i mamy świadomość, że polecimy na zachód, to warto zacząć kłaść się trochę później spać. Tak jeszcze przed podróżą będziemy przyzwyczajać organizm do zmiany. Kiedy już będziemy na pokładzie, warto zrobić wszystko, aby nie zasnąć. Można spacerować między fotelami, pić wodę, zjeść dania posiadające białko. Przewoźnicy zezwalają zazwyczaj na wzięcie niewielkiej ilości jedzenia do samolotu, więc należy przygotować sobie odpowiedni posiłek już wcześniej, żeby okazał się być rozbudzający. Jeżeli już lot Metz Nancy - El Aaiun dobiegł końca, to nie ulegnijmy przemęczeniu. Idźmy spać dopiero wieczorem. Świetnym pomysłem będzie spacer w blasku słońca, łatwiej przepędzimy ochotę wejścia do łóżka.

Oto linie latające na trasie Metz Nancy - El Aaiun

Przelot Metz Nancy - El Aaiun z zachodu na wschód?

Bardziej uciążliwy dla naszego organizmu jest lot Metz Nancy - El Aaiun z zachodu na wschód. Dlatego przed lotem, warto położyć się wcześniej do spania i tak samo prędzej wstawać. Tutaj podczas przelotu Metz Nancy - El Aaiun opłaca się spać, a pomogą nam w tym produkty bogate w węglowodany, i ziołowe herbaty na bezsenność. Po dotarciu do celu, warto dać sobie dzień na przyzwyczajenie się i starajmy się dostosować do tamtejszych godzin snu oraz jedzenia.

Kiedy posiadamy już wykupione tanie loty Metz Nancy - El Aaiun i nie chcemy, aby jetlag zepsuł nam wyjazd. To trzeba się do tego właściwie przygotować. Nie pijmy alkoholu, u celu przebywajmy jak najwięcej na dworze. Po wejściu do samolotu przestawmy zegarek na czas, który będzie w miejscu docelowym, wtedy też łatwiej się do niego przyzwyczaimy.