X
Ładowanie...

Tanie loty Metz Marsylia

już od 190 zł
03 lip 10 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Marsylia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Marsylia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
30 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Marsylia
04 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
04 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Marsylia
11 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
02 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Marsylia
06 paź (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
18 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Marsylia
29 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
11 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Marsylia
15 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Metz Marsylia

Przewodnik po lotach Metz Marsylia

Chcemy mieć miejsca blisko siebie w czasie przelotu Metz Nancy - Marsylia

Jeśli lecimy Metz Nancy - Marsylia z bliską osobą, to pragniemy siedzieć w samolocie blisko siebie. Pragniemy móc rozmawiać, chcemy uzyskać pewność, że ta bliska osoba nie potrzebuje naszej pomocy. Przez to trzeba się dowiedzieć, w jaki sposób to wygląda u konkretnych przewoźników, ponieważ wtedy będziemy mogli właściwie dobrać ofertę pod siebie.

Automatycznie podczas odprawy na samolot Metz Nancy - Marsylia

Powinniśmy mieć świadomość, że czasami w liniach lotniczych, fotele przydzielane będą automatycznie podczas odprawy. Jeżeli chcemy w czasie przelotu Metz Nancy - Marsylia mieć miejsce blisko kogoś dla nas ważnego, to wówczas będziemy musieli za to dopłacić. Czasem tanie loty Metz Nancy - Marsylia dają nam szansę zamówienia miejsca, pod warunkiem, że odprawiamy się w określonej liczbie godzin przed lotem. Trzeba zobaczyć, w jaki sposób to będzie wyglądało na zarezerwowanym przez nas locie, nawet jeśli zarezerwowaliśmy tanie loty Metz Nancy - Marsylia, tak żebyśmy mogli w porę reagować i próbować wpłynąć na wybór miejsc.

Czasami miejsca na przelot Metz Nancy - Marsylia będą zapewnione blisko siebie

Rzecz jasna od każdej zasady są wyjątki. Jeśli zarezerwowaliśmy najtańszy bilet, to i tak, mamy pewność, że dziecko do 12 lat, będzie lecieć przy nas. Tak samo jeśli będzie lecieć z nami osoba ograniczona ruchowo. Wówczas również bezpłatnie możemy wybrać miejsca w czasie lotu Metz Nancy - Marsylia, tak żebyśmy byli przy sobie. Oddzielną grupą tu uprzywilejowaną, będą te osoby, które posiadają specjalne karty lojalnościowe. Oni również będą mogli wybrać odpowiednie dla nich fotele, bez konieczności ponoszenia kolejnej opłaty

.

Nie będzie miało znaczenia, czy wybraliśmy krótki lot, czy długi. Jeżeli pragniemy, aby ktoś określony miał miejsce przy nas, musimy zobaczyć, jaką mamy szansę wyboru foteli. Tanie loty Metz Nancy - Marsylia mają własne wytyczne, w zależności od przewoźnika, dlatego warto się dowiedzieć jak to się przedstawia. Przy dłuższych przelotach, trzeba przemyśleć, czy nie będzie dobrze dopłacić za szansę wybrania takiego miejsca oraz mieć gwarancję, że faktycznie będziemy siedzieć niedaleko znanych nam osób, z którymi zaplanowaliśmy tą trasę Metz Nancy - Marsylia. Trzeba tylko wcześniej to sprawdzić, żeby zdążyć wszystko przygotować.