X
Ładowanie...

Tanie loty Mexico City Tegel Arpt

już od 79 zł
26 cze 03 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Tegel Arpt

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Tegel Arpt
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
09 lip (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
08 sie (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
10 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
08 sie (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
11 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
08 sie (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
17 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
25 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
18 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
25 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Mexico City Tegel Arpt

Przewodnik po lotach Mexico City Tegel Arpt

Czy tanie linie dają nam możliwość przemienić dane przed podróżą Mexico City - Berlin (Tegel Airport)

Posiadamy wykupiony bilet w najniższej cenie, zaplanowana będzie już cała podróż. Niespodziewanie jednak okazuje się, że nie mamy możliwości polecieć więc pragniemy, żeby zamiast nas poleciał ktoś inny. Ma szansę również być tak, że będziemy musieli przełożyć czas lotu. Czy mimo wszystko możemy przeprowadzić takie zmiany? Czy okażą się być one bezpłatne?

Co mamy prawo zmienić na bilecie na przelot Mexico City - Berlin (Tegel Airport)?

Jeżeli namyślamy się nad tym, jakie dane możemy przemienić na bilecie, to powinniśmy mieć świadomość, że przede wszystkim nazwisko pasażera. Tutaj musimy pamiętać, że pobrana okaże się być zapłata za każdy odcinek, którym ma lecieć pasażer. Dlatego warto się zorientować, czy nie będzie lepiej jeśli zakupimy kolejny bilet na tanie loty Mexico City - Berlin (Tegel Airport) aniżeli przemienianie samego nazwiska. W dodatku mamy szansę też zmienić datę naszej wyprawy. Jeżeli w kolejnym dniu lot Mexico City - Berlin (Tegel Airport) okaże się być droższy, to niedobór będziemy musieli dopłacić. Ale jeśli wyjdzie, że tanie loty Mexico City - Berlin (Tegel Airport) w tej dacie są tańsze niż my zapłaciliśmy, to nadmiaru nie dostaniemy. W razie konieczności, możemy również zmienić tutaj trasę przelotu. Ma szansę to okazać się konieczne, jeśli wyjdzie, że jakaś inna jest krótsza, a wcześniej takiej oferty nie znaleźliśmy.

Czego nie zmienimy?

Trzeba także wiedzieć, czego nie uda nam się przemienić. Nie będziemy mogli przemienić oferty na tanie loty Mexico City - Berlin (Tegel Airport) z jednego przewoźnika na innego. Nie będziemy także mieli możliwości zmienić kolejności lotu, a więc nie zmienimy jego kolejności. Za to, zmiana danych płatnika za bilet ma prawo być dokonana i to za darmo. Powinniśmy wiedzieć, na wykonanie jakich zmian pozwalają nam tanie loty Mexico City - Berlin (Tegel Airport) tak abyśmy wiedzieli, co mamy możliwość zrobić, a czego nie. W dodatku warto wiedzieć, że te zmiany w większości będą odpłatne, a więc może się okazać, że kupienie nowego biletu na przelot Mexico City - Berlin (Tegel Airport) okaże się być bardziej opłacalne.

Jeżeli zamówimy lot samolotem z kilkumiesięcznym uprzedzeniem, to musimy się liczyć, że ma prawo przyjść do jakichś nieprzewidzianych sytuacji. Dlatego też, już wcześniej warto się dowiedzieć jakie mamy okazje dokonania zmian. Każdy przewoźnik posiada tu swoje zasady i przez to warto przeczytać ich zasady.