X
Ładowanie...

Tanie loty Air Berlin Miami Warszawa

już od 2196 zł
29 sty 05 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Miami Warszawa

Bilety lotnicze Miami Warszawa

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Miami
18 wrz (śro)
TAP (Air Portugal)
Warszawa
07 paź (pon)
TAP (Air Portugal)
Miami
18 wrz (śro)
TAP (Air Portugal)
Warszawa
08 paź (wto)
TAP (Air Portugal)
Miami
09 paź (śro)
TAP (Air Portugal)
Warszawa
15 paź (wto)
TAP (Air Portugal)
Miami
16 wrz (pon)
TAP (Air Portugal)
Warszawa
07 paź (pon)
TAP (Air Portugal)
Miami
16 wrz (pon)
TAP (Air Portugal)
Warszawa
08 paź (wto)
TAP (Air Portugal)
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air Berlin Miami Warszawa

Przewodnik po lotach Air Berlin Miami Warszawa

Odprawa na lotnisku

Lot samolotem Miami - Warszawa linią Air Berlin może być powodem wielu stresów, co jest związane również z koniecznością przejścia odprawy. Jak wygląda odprawa i na co trzeba się przygotować? Przedstawiamy praktyczny przewodnik dla podróżnych.

Odprawa biletowo-bagażowa

Planujesz lot Miami - Warszawa linią Air Berlin? Odprawa to proces, w czasie którego podróżni nadają bagaże główne, a także otrzymują dokumenty pokładowe. Jeśli chcesz przejść odprawę bez problemu, bądź na miejscu już na 2 godziny przed wylotem. Najpierw należy udać się do odpowiedniej bramki i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub wizę oraz bilet lotniczy. Kolejnym krokiem jest zdanie bagażu rejestrowanego, który zostanie przewieziony w luku samolotu. Po wykonaniu tych czynności turysta otrzymuje kartę pokładową, na której znajdują się dane personalne, numer miejsca i godzina.

Kontrola bezpieczeństwa

Kolejnym krokiem będzie stawienie się przy bramce bezpieczeństwa. To tutaj sprawdza się dokonywana jest kontrola bagażu podręcznego, który przechodzi przez skaner. Pasażer musi także wyjąć metalowe przedmioty - chodzi między innymi o pasek od spodni, monety czy sprzęty elektroniczne - smartfon, tablet i przejścia przez bramkę sprawdzającą. W niektórych sytuacjach obsługa prosi o zdjęcie obuwia.

A może przez internet

Po odbyciu kontroli podróżny z bagażem podręcznym może w końcu spokojnie czekać na odlot. Ostatnim krokiem będzie okazanie karty pokładowej osobie z obsług, która kieruje do tzw. rękawa lub autokaru transportującego podróżnych do samolotu. Należy również zauważyć, że w dzisiejszych czasach wiele linii lotniczych, np. obsługujących loty Miami - Warszawa pozwala przejść odprawę przez internet, co bardzo upraszcza cały proces.