X
Ładowanie...

Tanie loty American Airlines Miami Warszawa

już od 5067 zł
28 maj 04 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty American Airlines

Miami Warszawa

Bilety lotnicze American Airlines Miami Warszawa

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Miami
23 cze (nie)
American Airlines
Warszawa
10 lip (śro)
American Airlines
Miami
19 cze (śro)
American Airlines
Warszawa
09 lip (wto)
American Airlines
Miami
19 cze (śro)
American Airlines
Warszawa
10 lip (śro)
American Airlines
Miami
30 cze (nie)
American Airlines
Warszawa
25 lip (czw)
American Airlines
Miami
01 lip (pon)
American Airlines
Warszawa
25 lip (czw)
American Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje American Airlines Miami Warszawa

Przewodnik po lotach American Airlines Miami Warszawa

Odprawa na lotnisku

Lot samolotem Miami - Warszawa linią American Airlines to dla wielu osób duży stres związany nie tylko z samym faktem wzbijania się w przestworza, ale również z procedurami, którym trzeba poddać się na lotnisku. Jak wygląda odprawa i na co trzeba się przygotować? Zebraliśmy najbardziej istotne rady dla turystów.

Zdajemy bagaż rejestrowany

Przed Tobą lot Miami - Warszawa linią American Airlines? Pamiętaj, że przed wylotem koniecznie jest przejście odprawy, w czasie której turyści nadają bagaże główne, a także uzyskują od obsługi dokumenty pokładowe. Jeśli nie chcesz spóźnić się na samolot, przybądź na lotnisko na 3 godziny przed odlotem. Najpierw należy udać się do odpowiedniej bramki i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub paszport a także bilet lotniczy. Potem konieczne jest nadanie bagażu głównego, który będzie przewieziony w luku samolotu. Po wykonaniu tych czynności turysta otrzymuje kartę upoważniającą do wejścia na pokład, na której znajdują się dane personalne, numer miejsca oraz godzina.

Jak przebiega kontrola bezpieczeństwa

Po odprawie biletowo-bagażowej trzeba udać się do bramki bezpieczeństwa. To tutaj weryfikuje się bagaż podręczny, który przechodzi przez skaner. Podróżny jest zobligowany do wyjęcia metalowych przedmiotów - chodzi głównie o zegarek, monety czy elektronikę - smartfon, tablet i przejścia przez bramkę sprawdzającą. Czasem przeprowadzana jest kontrola osobista.

Prosta odprawa

Po odbyciu kontroli podróżny z bagażem podręcznym może nareszcie spokojnie czekać na odlot. Po okazaniu karty pokładowej obsługa prosi o przejście do specjalnego rękawa lub autokaru rozwożącego turystów na pokład. Warto także dodać, że obecnie wiele linii lotniczych, np. na trasie Miami - Warszawa umożliwia dokonanie odprawy przez internet, co zdecydowanie upraszcza cały proces.