X
Ładowanie...

Tanie loty Międzyzdroje Chios

już od 1117 zł
30 paź 06 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Chios

Bilety lotnicze Polska Chios

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
28 cze (nie)
Aegean Air
Chios
03 lip (pią)
Aegean Air
Warszawa
28 cze (nie)
Aegean Air
Chios
04 lip (sob)
Aegean Air
Warszawa
28 cze (nie)
Aegean Air
Chios
06 lip (pon)
Aegean Air
Warszawa
28 cze (nie)
Aegean Air
Chios
07 lip (wto)
Aegean Air
Warszawa
28 cze (nie)
Swiss
Chios
05 lip (nie)
Swiss
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Międzyzdroje Chios

Przewodnik po lotach Międzyzdroje Chios

Prawa i obowiązki pasażera samolotu

Czeka Cię podróż Międzyzdroje -Chios i chcesz mieć pewność, że wszystko odbędzie się zgodnie z planem? Przed wyjazdem sprawdź, jakie prawa i obowiązki mają pasażerowie. Kiedy przewoźnik może odmówić wpuszczenia pasażera do samolotu? Sprawdziliśmy to!

Zapoznaj się z przepisami

Planujesz urlop na terenie Unii Europejskiej? Przed wyjazdem warto zapoznać się z unijnymi przepisami, które określają najważniejsze obowiązki osób wchodzących na pokład samolotu. Podobne regulacje warto zweryfikować również przed lotami do egzotycznych krajów. Przed Tobą lot Międzyzdroje -Chios, a może masz inne plany? Podstawowa zasada mówi o tym linie lotnicze mogą wyprosić z pokładu osoby znajdującej się pod wpływem alkoholu. Podobnie wygląda sytuacja z osobami, które nie chcą stosować się do poleceń personelu. Turyści muszą też przestrzegać zasad związanych z zawartością bagażu. Zabronione jest przewożenie artykułów, które mogą stanowić bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia i życia pasażerów - takie jak brzytwy, noże, materiały wybuchowe.

Zwrot kosztów noclegu i wyżywienia

Czy prawa pasażera mogą być ograniczone także w innych wypadkach? Według przepisów jest to możliwe w sytuacji tzw. overbookingu. Obsługa powinna jednak w pierwszej kolejności poszukać osób chętnych do opuszczenia samolotu i podchodzić do podróżnych z odpowiednim szacunkiem. Jeśli zdarzy się taka sytuacja linie lotnicze są też zobligowane do zapłaty rekompensaty. A co z odwołaniem lotu? Pasażerowie mogą wówczas żądać zwrotu kosztów biletu, a czasem również pokrycia kosztów noclegu i posiłków. Takie same prawa przysługują pasażerom lotów opóźnionych o kilka godzin. Jeśli chcesz mieć pewność, że wszystko odbędzie się zgodnie z planem przed lotem Międzyzdroje -Chios wykup odpowiednią polisę turystyczną.