X
Ładowanie...

Tanie loty Międzyzdroje Ciudad Real

już od 88 zł
30 lip 06 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Hiszpania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Hiszpania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
08 sie (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
27 sie (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
11 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
27 sie (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
12 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
27 sie (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
13 sie (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
27 sie (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
26 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
27 sie (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Międzyzdroje Ciudad Real

Przewodnik po lotach Międzyzdroje Ciudad Real

Palacz na pokładzie samolotu podczas rejsu Międzyzdroje - Ciudad Real

Palenie to nałóg, który ciężko pokonać, dlatego osobom palącym niełatwo przyjąć do wiadomości wielogodzinny lot samolotem bez okazji do puszczania maleńkiego dymka. Niestety regulaminy mające na celu ochronę pozostałych podróżnych, jak chociażby najmłodszych oraz kobiet w ciąży, nie zezwalają na użytkowanie papierosów. Trzeba o tym pamiętać, rezerwując tanie loty Międzyzdroje - Ciudad Real i pakując podróżną walizkę.

Wyroby tytoniowe surowo zabronione

Jeszcze 20-30 lat temu palący na pokładzie samolotu nikogo nie dziwili, jednak to były czasy, gdy do kwestii zdrowotnych związanych z używaniem wyrobów tytoniowych nie przykładano tak ogromnej wagi. Dzisiaj jest całkiem inaczej i palenie w samolocie jest surowo zabronione, zatem jeśli palimy i planujemy rejs samolotem, powinniśmy liczyć się z przymusowym odpoczynkiem od papierosa na czas podróży Międzyzdroje - Ciudad Real. Nie ma tu znaczenia czy wybieramy tanie loty Międzyzdroje - Ciudad Real, czy podróże rejsowymi przewoźnikami – zasady wszędzie są równie restrykcyjne. Co ważne: zakaz palenia dotyczy w równym stopniu zwyczajnych papierosów, jak też fajek czy coraz popularniejszych e-papierosów.

Fotele i łazienki – w każdym miejscu jest to zabronione!

Podróżnym czasami wydaje się, że w czasie lotu Międzyzdroje - Ciudad Real mogą wymknąć się do łazienki na maleńkiego dymka, bo nikt tego nie dostrzeże. To naturalnie niemożliwe, ponieważ w takich łazienkach umieszczone są wykrywacze dymu. Nie warto próbować obejść przepisów, ponieważ może się to zakończyć nie tylko napomnieniem, ale też karą pieniężną. Przy locie samolotem pomocne mogą okazać się tabletki i inne preparaty pomagające opanować chęć zapalenia papierosa. Jeżeli boimy się, że nie wytrzymamy długiego lotu, wybierajmy opcję podróży z przesiadkami. Naprawdę nie musi to być kosztowne: można przecież zdecydować się na loty składane ze Smart Connection. Na stronie FRU.pl znajdziemy nie tylko informację, jaki bilet będzie najtańszy , lecz również jak długo trwa podróż z określonymi przewoźnikami .

Przewozimy papierosy w czasie lotu Międzyzdroje - Ciudad Real

Jeśli wybieramy tanie loty Międzyzdroje - Ciudad Real i planujemy wakacje, z pewnością zechcemy zabrać ze sobą własne papierosy, by nie kupować ich na miejscu. Szczególnie, że w niektórych państwach są one rzeczywiście drogie, a niekoniecznie będą nam smakować. Zanim spakujemy wakacyjną walizkę, zapoznajmy się z przepisami celnymi wiążącymi się z przewozem produktów tytoniowych. W przypadku liquidów do e-papierosów należy dodatkowo pamiętać o limitach dotyczących przewozów płynów w bagażu podręcznym.