X
Ładowanie...

Tanie loty Międzyzdroje Debrecen

już od 1363 zł
29 lis 06 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Debrecen

Bilety lotnicze Polska Debrecen

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
27 lis (śro)
Lufthansa
Debrecen
01 gru (nie)
Lufthansa
Kraków
27 lis (śro)
Lufthansa
Debrecen
04 gru (śro)
Lufthansa
Kraków
27 lis (śro)
Lufthansa
Debrecen
02 gru (pon)
Lufthansa
Kraków
24 lis (nie)
Lufthansa
Debrecen
01 gru (nie)
Lufthansa
Kraków
24 lis (nie)
Lufthansa
Debrecen
04 gru (śro)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Międzyzdroje Debrecen

Przewodnik po lotach Międzyzdroje Debrecen

Odwołany lub opóźniony lot Międzyzdroje - debrecen. A co, jeśli lot Międzyzdroje - debrecen jest opóźniony

Anulowany lot – to właśnie najstraszniejszy kosmar podróżnych czekających na przesiadkę. Wizja opóźnionego startu możne napędzić strachu także innym pasażerom. Dowiedz się, co zrobić, kiedy twój rejs zostanie wykreślony lub będzie dużo opóźniony.

Opanowanie nerwów

Opóźnienia lub odwołania lotów nie są przecież częste. To zazwyczaj rzadkie przypadki, spowodowane niesprzyjającą aurą, strajkami na lotnisku lub awariami technicznymi. Jednak nie wpływa to na to, że w chwili usłyszenia komunikatu, podróżni mogą być niezwykle zaniepokojeni. Jednak nie ma powodu do niepokoju – nie zostajesz zdany na siebie. Przewoźnik bierze za ciebie odpowiedzialność.

Każdy przewoźnik, także tanie loty Międzyzdroje - debrecen, mają obowiązek znalezienia ci siedzenia w innym rejsie, jeśli z tego powodu nie zdążysz na przesiadkę. Ponadto muszą dostarczyć pasażerom jedzenie i picie, a jeśli okres oczekiwania na start znacząco się wydłuży, także nocleg. Masz możliwość znalezienia tego na własną rękę, na przykład sprawdzając hotele w niedużej odległości od lotniska korzystając z wyszukiwarki FRU.

Odzyskanie odszkodowania po opóźnionym lub odwołanym rejsie

Jeśli samolot będzie opóźniony lub odwołany możesz żądać odszkodowania nie tylko od twojej polisy. Przede wszystkim przewoźnik ma obowiązek dać pieniądze na przebudowanie biletu i przykładowo transportu na inne lotnisko. Dodatkowo możesz także domagać się odszkodowania. Masz na to tydzień.

Świadczenie przysługuje ci, jeśli opóźnienie jest dłuższe niż 3 godziny. Masz możliwość dostać zwrot kosztów biletu. Kwota odszkodowania wynosi od 250 do 600 euro. Dotyczy to zarówno tradycyjnych linii lotniczych, jak i tanich lotów Międzyzdroje - debrecen. Mogą ci odmówić tylko w przypadku, kiedy opóźnienie jest wywołane nadzwyczajnymi okolicznościami, jak różnego rodzaju wydarzeniem losowym.