X
Ładowanie...

Tanie loty Międzyzdroje Flateyri

już od 215 zł
26 paź 02 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Islandia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Islandia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
04 lut (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Reykjavik
08 lut (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
19 sty (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Reykjavik
23 sty (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
06 gru (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Reykjavik
09 gru (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
31 gru (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Reykjavik
11 sty (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
05 lut (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Reykjavik
10 lut (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Międzyzdroje Flateyri

Przewodnik po lotach Międzyzdroje Flateyri

Prawa i obowiązki pasażera samolotu

Wyruszasz w podróż Międzyzdroje -Flateyri i chcesz upewnić się, że nic nie zakłóci Twojego spokoju? Przed wyjazdem zweryfikuj, jakie prawa i obowiązki mają turyści. Kiedy przewoźnik może odmówić wpuszczenia pasażera do samolotu? Sprawdziliśmy to!

Kiedy przewoźnik może nie wpuścić turysty do samolotu?

Planujesz urlop na terenie Unii Europejskiej? Przed wyjazdem należy zweryfikować unijne regulacje, które wskazują najważniejsze obowiązki osób wchodzących na pokład samolotu. Przepisy warto zweryfikować również przed lotami do egzotycznych destynacji. Przed Tobą lot Międzyzdroje -Flateyri, a może masz inne plany? Najważniejsza zasada mówi o tym przewoźnik może nie wpuścić na pokład pasażerów w stanie wskazującym na spożycie alkoholu. Podobnie wygląda sytuacja z osobami, które stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa innych podróżnych. Osoby planujące lot muszą też przestrzegać zasad związanych z zawartością bagażu. Zakazane jest przewożenie narzędzi, które mogą stanowić bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia i życia pasażerów - takie jak brzytwy, skalpele, substancje pirotechniczne.

Odwołanie lotu i overbooking

Czy przewoźnik ma prawo wyprosić pasażera z samolotu jeszcze w innych przypadkach? Według przepisów jest to możliwe w sytuacji tzw. overbookingu. Personel powinien jednak traktować podróżnych z odpowiednim szacunkiem i w pierwszej kolejności poszukać osób chętnych do opuszczenia samolotu. W takiej sytuacji linie lotnicze mają również obowiązek wypłacenia rekompensaty. A co z odwołaniem lotu? Pasażerowie mają wtedy prawo do żądania zwrotu kosztów biletu, a w niektórych przypadkach - również pokrycia kosztów noclegu i wyżywienia. Takie same prawa przysługują pasażerom lotów opóźnionych o kilka godzin. Jeśli obawiasz się nieprzyjemnych sytuacji związanych z podróżą - przed lotem Międzyzdroje -Flateyri wykup odpowiednią polisę turystyczną.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Dublin Zakintos

Tanie loty Osijek Bacau

Tanie loty Oulu Vejle

Tanie loty Salamanca Pardubice

Tanie loty Inishmore Porto

Tanie loty Rotterdam Yverdon-Les-Bains

Tanie loty Piestany Rapperswil

Tanie loty Kijów Phuket

Tanie loty Air Europa Frankfurt Bogota

Tanie loty Ateny Kristiansand