X
Ładowanie...

Tanie loty Międzyzdroje Heviz

już od 87 zł
14 gru 21 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Węgry

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Węgry
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
10 gru (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
22 gru (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
10 gru (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
23 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
11 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
22 gru (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
11 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
23 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
03 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
07 lut (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Międzyzdroje Heviz

Przewodnik po lotach Międzyzdroje Heviz

Czy zapalimy papierosa na trasie Międzyzdroje - Heviz

Ludzie, którzy są uzależnieni od papierosów, bez wątpienia zastanawiają się, czy mogą palić podczas lotu Międzyzdroje - Heviz. Trzeba się z tą sprawą poznać trochę wcześniej, zwłaszcza że niektórzy są pewne, iż będzie im można na pokładzie zapalić e-papierosa. Niezbędne wiadomości znajdziemy na portalach linii lotniczych, ale także na różnych stronach odnoszących się do tematyki latania.

W samolocie Międzyzdroje - Heviz nie możemy palić

Musimy sobie zdać kwestię z tego, że nie ma znaczenia, czy zakupiliśmy najtańszy bilet za czy ten najdroższy, nie lecimy na pokładzie sami. Mogą być z nami dzieciaki, albo kobiety w ciąży, nie mówiąc już o ludziach niepalących. Dlatego właśnie w samolocie obowiązuje bezwzględny zakaz palenia. Nie ma tutaj znaczenia, czy tanie loty Międzyzdroje - Heviz wzięliśmy na dość krótko trwającą trasę czy może będziemy podróżować przez kilka godzin. Zakaz jest za każdym razem taki sam oraz nie będzie podlegał on wyjątkom. Dodatkowo, dotyczy on tak tradycyjnych papierosów, jak i e-papierosów, ich para także ma czasami intensywny aromat.

Co jeśli w czasie trasy Międzyzdroje - Heviz zdecydujemy się zapalić?

Jeśli pomimo zakazu skusimy się na zapalenie np. w ubikacji, to musimy się przygotować na problemy. Także rezerwując tanie loty Międzyzdroje - Heviz musimy mieć wiedzę, że w toaletach będą zainstalowane specjalne czujniki, a więc natychmiast pójdzie informacja, że zapaliliśmy. Za to zignorowanie zakazu nałożona nam będzie grzywna, albo nawet kara aresztu, więc warto się zastanowić czy faktycznie nie przetrzymamy tego przelotu Międzyzdroje - Heviz bez dymka. Dodatkowo, zostaniemy wtedy wpisani na czarną listę pasażerów u danego przewoźnika, a tego na pewno byśmy nie chcieli.

Czy mamy prawo przewozić papierosy na linii Międzyzdroje - Heviz?

Namyślamy się w takim razie, czy w ogóle mamy możliwość wieźć ze sobą papierosy? Pewnie że tak, nawet tanie loty Międzyzdroje - Heviz dają nam możliwość zabrania ze sobą 800 sztuk papierosów, a więc spokojnie będziemy mogli wziąć ze sobą ich tyle, co pomoże nam przeżyć dany wyjazd bez ciągłej walki z uzależnieniem.

Musimy się dowiedzieć, jakie są wytyczne w odniesieniu do palenia papierosów na lotnisku i w samolocie, a także ich przewożenia. Wtedy z odpowiednim wyprzedzeniem, będziemy mogli się nastawiać na zasady panujące w czasie lotu samolotem.