X
Ładowanie...

Tanie loty Międzyzdroje Kauhava

już od 112 zł
24 lis 01 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Finlandia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Finlandia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
21 lis (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
25 lis (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
23 sty (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
27 sty (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
23 sty (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
28 sty (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
30 sty (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
08 lut (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
19 lis (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
26 lis (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Międzyzdroje Kauhava

Przewodnik po lotach Międzyzdroje Kauhava

Kobieta w ciąży w podróży Międzyzdroje -Kauhava- wskazówki dla podróżujących ciężarnych

Jesteś w ciąży, ale marzy Ci się lot Międzyzdroje - Kauhava i nie wiesz czy Twój stan błogosławiony nie będzie przeszkodą do odbycia wyjazdu? Ponżejprzedstawiamynajistotniejsze porady na temat latania samolotem w ciąży.

Który moment jest najlepszy na podróż samolotem?Przeciwwskazania do podróży oraz zalecenia ginekologów

Zwykle ciąża nie jest przeciwwskazaniem do latania samolotem, niemniej jednak wszystko zależy od stanu zdrowia ciężarnej oraz kierunku lotu, bo np. na niektórych trasach Międzyzdroje -Kauhava - istnieją jednak pewne ograniczenia, których należy się trzymać, aby uchronić przyszłą mamę przed poronieniem, np.występowanie zakaźnych chorób lub owadów czy długi, męczący lot.Lekarzetwierdzą, że duże ryzyko dla rozwoju dziecka występuje do 13 tygodnia ciąży, ze względu na gwałtowne zmiany ciśnienia w trakcie lotu. Kolejnym terminem kiedy loty nie jest zalecane to czas ostatniego trymestru. Przede wszystkim wiąże się to wysokim ryzykiem uszkodzenia płodu, przedwczesnym porodem problematycznym zapięciem pasów bezpieczeństwa przez mocno zaznaczony brzuszek. Jeśli lot nie może ulec przesunięciu warto przypomnieć, że kobieta w ostatnim trymestrze może nie być wpuszczona na pokład - (tego typu zapisy posiada większość linii lotniczych), a także musi mieć zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do odbycia podróży.Według opinii specjalistów,najlepszym momentem na podróż jest drugi trymestr, ponieważ wtedy latanie nie jest niebezpieczne dla zdrowia rozwijającego się maluszka, a ciężarna kobieta nie musi przedstawiać zaświadczeń o swoim stanie zdrowia.

Praktyczne wskazówki, aby umilić sobie lot będąc w ciąży

Jesteś w ciąży i chcesz, żeby lot Międzyzdroje -Kauhava był jak najbardziej przyjemny ? Jeśli przewoźnik daje możliwość wyboru miejsca wybierz te usytuowane koło przejścia. Usprawni to korzystanie z toalety w trakcie lotu bez zbędnego przeciskania i uciskania brzuszka o zagłówki foteli przed Tobą.Postaraj się od czasu do czasu rozprostować nogi, często zmieniać sposób siedzenia, pić duże ilości wody oraz wybrać na podróż luźną odzież. Bardzo istotne jest prawidłowe przypięcie pasów ( dolny pas pod brzuchem, górna część nad brzuchem i poprowadzona bokiem). Jeśli będzie to problematyczne zawsze możesz poprosić o pomoc obsługę samolotu lub skorzystać ze specjalnych adapterów, które możesz wypożyczyć przed podróżą.